Tallinna Linnavalitsuse koosseis läbi aegade

Alljärgnevalt on toodud Tallinna linnavalitsuse koosseisud alates 1990 aastast.

oktoober 2017
Linnapea - Taavi Aas
Abilinnapea - Vadim Belobrovtsev
Abilinnapea - Züleyxa Izmailova 
Abilinnapea - Kalle Klandorf
Abilinnapea - Tõnis Mölder
Abilinnapea - Andrei Novikov
Abilinnapea - Aivar Riisalu
Abilinnapea - Eha Võrk

aprill 2011 - oktoober 2017
Linnapea - Edgar Savisaar
Abilinnapea - Taavi Aas
Abilinnapea - Kalle Klandorf
Abilinnapea - Mihhail Kõlvart
Abilinnapea - Arvo Sarapuu, lahkus ametist 25.05.2017
Abilinnapea - Merike Martinson
Abilinnapea - Eha Võrk

detsember 2010 -
aprill 2011
Linnapea - Edgar Savisaar
Abilinnapea - Taavi Aas
Abilinnapea - Deniss Boroditš, lahkus ametist 3.04.2011
Abilinnapea - Yana Toom, lahkus ametist 3.04.2011
Abilinnapea - Merike Martinson
Abilinnapea - Eha Võrk

november 2010 - detsember 2010
Linnapea - Edgar Savisaar
Abilinnapea - Taavi Aas
Abilinnapea - Deniss Boroditš
Abilinnapea - Yana Toom
Abilinnapea - Merike Martinson
Abilinnapea - Vadim Belobrovtsev, lahkus ametist 31.12.2010
Abilinnapea - Eha Võrk

juuni 2010 - november 2010
Linnapea - Edgar Savisaar
Abilinnapea - Taavi Aas
Abilinnapea - Deniss Boroditš
Abilinnapea - Yana Toom
Abilinnapea - Merike Martinson
Abilinnapea - Jüri Pihl, lahkus ametist 18.11.2010
Abilinnapea - Eha Võrk

november 2009 - juuni 2010
Linnapea - Edgar Savisaar
Abilinnapea - Taavi Aas
Abilinnapea - Deniss Boroditš
Abilinnapea - Kaia Jäppinen, lahkus ametist 2.06.2010
Abilinnapea - Merike Martinson
Abilinnapea - Jüri Pihl
Abilinnapea - Eha Võrk

aprill 2007 - november 2009
Linnapea - Edgar Savisaar
Abilinnapea - Taavi Aas
Abilinnapea - Kaia Jäppinen
Abilinnapea - Merike Martinson
Abilinnapea - Jaanus Mutli, lahkus ametist 12.11.2009
Abilinnapea - Deniss Boroditš
Abilinnapea - Eha Võrk

november 2005 - aprill 2007
Linnapea - Jüri Ratas
Abilinnapea - Taavi Aas
Abilinnapea - Kaia Jäppinen
Abilinnapea - Kalev Kallo, lahkus ametist 26.03.2007
Abilinnapea - Merike Martinson
Abilinnapea - Jaanus Mutli
Abilinnapea - Olga Sõtnik, lahkus ametist 26.03.2007

oktoober 2004 - november 2005
Linnapea - Tõnis Palts
Abilinnapea - Peep Aaviksoo, lahkus ametist 23.03.2005
Abilinnapea - Tatjana Muravjova, lahkus ametist 21.02.2005
Abilinnapea - Kaupo Reede, lahkus ametist 15.03.2005
Abilinnapea - Diana Ingerainen
Abilinnapea - Vladimir Maslov, lahkus ametist 23.03.2005
Abilinnapea - Ülle Rajasalu, lahkus ametist 15.03.2005
Abilinnapea - Hanno Pevkur, lahkus ametist 23.03.2005
Abilinnapea - Toivo Promm
Abilinnapea - Aivar Reivik
Abilinnapea - Jüri Ratas
Abilinnapea - Kaia Jäppinen
Abilinnapea - Toomas Vitsut, lahkus ametist 20.04.2005
Abilinnapea - Taavi Aas

november 2002 - oktoober 2004
Linnapea - Edgar Savisaar
Abilinnapea - Rein Lang, lahkus ametist 21.03.2003
Abilinnapea - Toivo Ninnas, lahkus ametist 05.02.2004
Abilinnapea - Vladimir Panov, lahkus ametist 17.04.2003
Abilinnapea - Aivar Pärna, lahkus ametist 13.05.2004
Abilinnapea - Anders Tsahkna, lahkus ametist 30.09.2004
Abilinnapea - Toomas Vitsut
Abilinnapea - Margus Allikmaa, 17.04.03-16.05.2004
Abilinnapea - Jüri Ratas, alates 17.04.03
Abilinnapea - Peep Aaviksoo, alates 05.02.04
Abilinnapea - Tatjana Muravjova, alates 13.05.04
Abilinnapea - Kaia Jäppinen, alates 13.05.04

detsember 2001- november 2002
Linnapea - Edgar Savisaar
Abilinnapea - Rein Lang
Abilinnapea - Anders Tsahkna
Abilinnapea - Jaan Moks, lahkus ametist 01.11.2002
Abilinnapea - Toivo Ninnas
Abilinnapea - Toomas Vitsut
Abilinnapea - Vladimir Panov

juuni 2001 - detsember 2001
Linnapea - Tõnis Palts
Abilinnapea - Liisa-Ly Pakosta
Abilinnapea - Heiki Kivimaa
Abilinnapea - Ivar Virkus
Abilinnapea - Valentin Strukov
Abilinnapea - Leivi Šer, lahkus ametist 30.11.2001
Abilinnapea - Toivo Ninnas
Abilinnapea - Andres Tsahkna

november 1999 - mai 2001
Linnapea - Jüri Mõis
Abilinnapea - Heiki Kivimaa
Abilinnapea - Ants Leemets
Abilinnapea - Vladimir Masterov
Abilinnapea - Liisa-Ly Pakosta
Abilinnapea - Priit Vilba, lahkus ametist 03.05.2001
Abilinnapea - Ivar Virkus
Abilinnapea - Valentin Strukov, alates 30.11.2000
Abilinnapea - Leivi Šer, alates 04.12.2000

märts 1999 - november 1999
Linnapea - Peeter Lepp
Abilinnapea - Eve Fink
Abilinnapea - Heigo Kaldra
Abilinnapea - Sergei Kulakv
Abilinnapea - Arved Liivrand
Abilinnapea - Moonika Salu
Linnasekretär - Toomas Sepp, jätkab ametis, kuid ei ole al. 04.11.99 enam LV liige (KOKS muudatus)
Linnavalitsuse liige (Kristiine linnaosa vanem) - Olev Kallas
Linnavalitsuse liige (nõunik) - Kalju Leppik
Linnavalitsuse liige ((Haabersti linnaosa vanem)- Vladimir Panov
Linnavalitsuse liige (Nõmme linnaosa vanem) - Vilja Savisaar
Linnavalitsuse liige (Tallinna Kesklinna vanem) - Elmar Sepp

mai 1997 - märts 1999
Linnapea - Ivi Eenmaa
Abilinnapea - Kalev Kallo
Abilinnapea - Peeter Kreitzberg
Abilinnapea - Sergei Kulakov
Abilinnapea - Ants Leemets
Abilinnapea - Mait Metsamaa
Abilinnapea - Eve Fink, alates 30.04.98
Linnasekretär - Toomas Sepp
Linnavalitsuse liige (Kristiine linnaosa vanem) - Olev Kallas
Linnavalitsuse liige (Nõmme linnaosa vanem) - Värner Lootsmann
Linnavalitsuse liige (Haabersti linnaosa vanem) - Vladimir Panov
Linnavalitsuse liige (nõunik) - Kalju Leppik
Linnavalitsuse liige (Tallinna Kesklinna vanem) - Hannes Kuhlbach, lahkus ametist 01.10.98
Linnavalitsuse liige (Tallinna Kesklinna vanem) - Elmar Sepp, alates 01.10.98

november 1996 - mai 1997
Linnapea - Robert Lepikson
Abilinnapea - Kalev Kallo
Abilinnapea - Peeter Kreitzberg
Abilinnapea - Sergei Kulakov
Abilinnapea - Mait Metsamaa
Abilinnapea - Ants Leemets
Linnasekretär - Toomas Sepp
Linnavalitsuse liige (Kristiine linnaosa vanem) -  Olev Kallas
Linnavalitsuse liige (Haabersti linnaosa vanem) - August Koppel, lahkus ametist 04.04.97
Linnavalitsuse liige (Nõmme linnaosa vanem) - Värner Lootsmann
Linnavalitsuse liige (Tallinna Kesklinna vanem) - Jüri Ott, lahkus ametist 23.01.97
Linnavalitsuse liige (Haabersti linnaosa vanem) - Vladimir Panov, alates 07.04.97

oktoober 1993 - november 1996
Linnapea - Jaak Tamm
Linnapea - Priit Vilba, 31.10.96 - 14.11.96
Abilinnapea - Viktor Andrejev, lahkus ametist 23.03.95
Abilinnapea - Neeme Jõgi, lahkus ametist 18.11.93
Abilinnapea - Tõnis Kull
Abilinnapea - Kalju Leppik, 28.10.93 - 04.05.95
Abilinnapea - Ivar Lindpere, lahkus ametist 09.02.95
Abilinnapea - Jaak Saarniit
Abilinnapea - Tiit Järve
Abilinnapea - Uno Veering, lahkus ametist 20.04.95
Abilinnapea - Lein Loik
Abilinnapea - Ago Naarits, 04.05.95 - 19.07.96
Linnasektretär - Toomas Sepp
Haabesti linnaosa vanem - Neeme Jõgi
Tallinna Kesklinna vanem - Jüri Ott
Kristiine linnaosa vanem - Peeter Lepp
Lasnamäe linnaosa vanem - Vladimir Ivanov
Mustamäe linnaosa vanem - Jevgeni Tomberg
Nõmme linnaosa vanem - Ago Naarits, 18.11.93 - 04.05.95
Nõmme linnaosa vanem - Kalju Leppik, alates 04.05.95
Pirita linnaosa vanem - Kalle Sepp
Põhja-Tallinna vanem - Olev Kallas

aprill 1992 - oktoober 1993
Linnapea - Jaak Tamm
Abilinnapea - Eino Tamm, lahkus ametist 22.02.93
Abilinnapea - Tõnis Kull
Abilinnapea - Viktor Andrejev
Abilinnapea - Kalju Leppik
Abilinnapea - Ivar Lindpere
Abilinnapea - Neeme Jõgi
Linnasekretär - Toomas Sepp
Nõunik - Tõnu Karu, lahkus ametist 31.08.93
Nõunik - Alvar Ild, lahkus ametist 22.04.93
Nõunik - Rein Ratas, lahkus ametist 19.11.92
Nõunik - Neeme Jõgi, lahkus ametist 01.07.93
Linnanõunik - Andres Levald, lahkus ametist 31.08.93
Lõuna rajoonivalitsuse esimees - Arvo Teder, kuni 31.08.93
Lääne rajoonivalitsuse esimees - Mati Arro, kuni 31.08.93
Põhja rajoonivalitsuse esimees - Olev Kallas, kuni 31.08.93
Ida rajoonivalitsuse esimees - Vladimir Ivanov, kuni 31.08.93
Haabersti vanem - August Koppel, alates 01.09.93
Kesklinna vanem - Jüri ott, alates 01.09.93
Kristiine vanem - Peeter Lepp, alates 01.09.93
Lasnamäe vanem - Vladimir Ivanov, alates 01.09.93
Mustamäe vanem - Ain Lillepalu, alates 01.09.93
Nõmme vanem - Jüri Jõgeva, alates 01.09.93
Pirita vanem - Tõnis Müller, alates 01.09.93
Põhja-Tallinna vanem - Olev Kallas, alates 01.09.93

jaanuar 1990 - aprill 1992
Linnapea - Hardo Aasmäe
Abilinnapea - Svetlana Tšuklova
Abilinnapea-Tallinna peaarhitekt - Irina Raud
Abilinnapea - Eino Tamm
Majandusnõunik - Vello Ervin
Rahandusnõuni (Rahandusameti juhataja) - Heino Tonsiver
Keskkonnakaitse nõunik - Rein Ratas
Ehitusnõunik (Ehitusameti juhataja) - Kalev Kallo
Sotsiaalnõunik - Vahur Keldrima
Humanitaarnõunik - Rein Kiis
Kommunaalnõunik - Andres Monvelt
Elamunõunik - Toomas Sepp
Kaubandusnõunik - Ülo Mallene
Linnasekretär - Andrus Lauren
Lenini (Lõuna) rajoonivalitsuse esimees - Arvo Teder
Oktoobri (Lääne) rajoonivalitsuse esimees - Mati Arro
Kalinini (Põhja) rajoonivalituse esimees - Ivan Kappanen, lahkus ametist 17.11.92
Põhja rajoonivalitsuse esimees - Olev Kallas, alates 21.11.92
Mere (Ida) rajoonivalitsuse esimees - Vladimir Ivanov


 

Viimati muudetud: 16.05.2018