Tallinna Jõuluturg 2017

Tallinna Raekoja platsil, suursuguse Raekoja hoone kõrval, toimub muinsjutulise hõnguga Jõuluturg, kus tundub, et kõik on võimalik! Tegevuse südameks jääb Eesti tähtsaim jõulupuu, mille ümber päikesekiirtena asetsevad jõulumajakesed ja müügipaviljonid. Kaupmehed pakuvad laias valikus käsitööd, mida tavalistest poodidest ei leia. Külastajad saavad suhelda otse meistritega ja osta omanäolisteks kingitusteks jõuluehteid ja muid käsitöölisi taieseid, millega jõuluvana kingikotti täita.

Jõuluturu tõeliseks pärliks on kindlasti oma majas lapsi vastu võttev Jõuluvana. Jõuluvana maja on dekoreeritud nagu tõeline jõulu muinasjutt! Sisse astudes usub iga laps, et just sellises kohas päkapikud pesitsevadki!
Jõuluvanale saab öelda oma kingisoovi, mis tõenäoliselt ka täide läheb. Head lapsed võivad Jõuluvanalt saada ka maiustusi.
Terrassil on Jõuluvana postkast, kuhu saab jätta kirju jõuluvanale.

Jõuluturg on avatud iga päev kell 10:00 - 20:00. Reedel ja laupäeval kell 17:00 - 19:00 ning pühapäeviti kell 12:00 - 14:00 toimub kulutuuriprogramm. Vaata kultuuriprogrammi kava

Viimati muudetud: 01.12.2017