04.08.2010

Tallinna koolinoorte triatlon toimub 3. septembril Nõmmel

3. septembril 2010 toimub Nõmme Spordikeskuses Tallinna koolinoorte triatlon, mida Gustav Adolfi Sihtasutus korraldab koostöös Eesti Triatloni Liidu ja Tallinna Haridusametiga juba teist aastat järjest.

Tallinna koolinoorte triatlon on uus võistlussari, mille eesmärgiks on tutvustada Tallinna koolinoortele mitmekesist vastupidavusala triatlonit ning innustada triatloniga tegelema noori, selleks et  leida uusi andeid nii tippsporti kui ka süvendada noortes karskeid ja tervislikke eluviise harrastussportlastena. Triatlon on kompleks-spordiala, mis koosneb kolmest suvisest vastupidavusalast: ujumisest, jalgrattasõidust ja jooksmisest. Olles ühel alal kiirem ja osavam ning teisel võib olla vähem, pakub triatlon huvitava võimaluse nii võistlejatele kui ka pealtvaatajatele erinevate oskustega võistlejate võimete võrdlemiseks võistlusradadel. Triatlon on raudmeeste ala tugevatele, kuid tugevaks võib saada igaüks. Vaja on tahet ja sihikindlat iseloomu.

Õpilased, osalege julgelt raudmeeste alal - triatlonil! 2010. aasta Tallinna koolinoorte triatloni patroon on professionaalne triatleet Ironman Ain-Alar Juhanson.

Alates 2010.aastast on avatud ka harrastajate võistlusklass, milles saavad osaleda kõik täiskasvanud. Seega on oodatud võistlema ka koolinoorte vanemad ja nende täiskasvanutest sõbrad ja tuttavad, pakkudes sügise eel viimast võimalust võistelda triatlonil kaunis looduses.

Tutvu võistlusjuhendi ja rajaga, õpilaste registreerumine siin , täiskasvanud harrastajate registreerumine siin

Info, finišiprotokollid ja pildigaleriid 2009.a toimunud Tallinna koolinoorte triatlonilt on saadaval siin

Veel pilte 2009. aasta Tallinna koolinoorte triatlonilt

GAG triatlon 

 

Edastas:

Hendrik Agur
Gustav Adolfi Gümnaasiumi direktor
Tallinna koolinoorte triatloni peakorraldaja
5077757
hendrik.agur@gag.ee