02.10.2016

Lasnamäe Linnaosa Valitsuse delegatsioon külastab Minski linna

Lasnamäe Linnaosa Valitsuse delegatsioon sõitis Minski linna Partisanski rajooni sõprusvisiidile. Lasnamäe Linnaosa Valitsuse ja Minski linna Partisanski rajooni vahel sõlmiti koostööleping mullu augustis.

„Visiidi peamiseks eesmärgiks on vahetada kogemusi ja leida uusi koostöövõimalusi poolte vahel. Meil on palju ühist ja seetõttu on vastastikune kogemuste vahetamine väga konstruktiivne ja edasiviiv,» ütles Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva.

Minski linna Partisanski rajooni territooriumil elab 97,9 tuhat inimest, mis on 5,1% kogu linna elanikest. See rajoon on Minski linna kõige suurem tööstuslinnaosa, siin asub ka tuntud Minski traktoritehas.

Sõprusvisiidi käigus kohtub Lasnamäe Linnaosa Valitsuse delegatsioon Partisanski rajooni administratsiooniga ja külastab linna asutusi: Minski linna ajaloomuuseum, ettevõtlusinkubaator, Minski traktoritehas, ekstreemspordi park, 6. linna kliiniline haigla ja Olümpiareservi noorte tennisekool. Kavas on ka ekskursioon Rahvuslikus akadeemilises Gorki nimelises teatris  ja näidendi “Viva commedia” vaatamine.