23.11.2016

1. ja 2. detsembril 2016 toimub Eesti suurim noorte infomess Teeviit

Tänavu on noorte infomess Teeviit ehitatud üles teisiti kui varem, pakkudes mitmekesiseid võimalusi oma kutsumuse leidmiseks. Noorel on võimalus messi vahendusel siseneda neljateistkümnesse töömaailma valdkonda, mis kõik avavad valdkonda võimalikult mitmekesiselt ja terviklikult – andes ühiselt ülevaate nii hariduse kui töömaailma perspektiivist. Noorel on võimalik panna käed külge, katsetada, testida, uurida, küsida, vaadelda ja osa võtta, teisiti öeldes: näha, kuulda, kogeda.

PEALAVA – TULEVIKUKOHVIK

Pealava programm tutvustab paneeldiskussiooni kaudu tööelu mõjutavaid tulevikutrende. Kutsume lavale eksperdid, kes kahe päeva jooksul diskuteerivad tööelu puudutavate tulevikutrendide üle kaheksa erineva teema lõikes.

Iga teemale järgneb osaluskohviku meetodil arutelu laudkondades, kus mõtestame tulevikutrendide, haridus- ja karjäärivõimaluste omavahelisi seoseid.

TÖÖTOAD

Töötubades on võimalik lähemalt tutvuda praktiliste tegevuste kaudu mõne huvitava meetodiga, tehnoloogiaga või teemaga lähemalt, mis on seotud tööeluks vajalike pädevuste arendamisega.

ELAV RAAMATUKOGU

Elavas raamatukogus on võimalik laenutada eksperti, tudengit, vilistlast, kes räägib oma karjääriloo, aitab mõtestada tööturu ja haridusevahelisi seoseid, inspireerib tegema teadlikku ja motiveeritud karjäärivalikut. 

Kuupäev  1.12 kell 10.00–18.00, 2.12 kell 10.00–16.00

AsukohtEesti Näituste messikeskus

Rohkem infot saab SIIT.


Teeviit 2016