23.11.2016

10. detsembril jõuluperepäevale kingitusi meisterdama!

Kopli Arenduskeskus ja Kopli Selts kutsuvad 10. detsembril kell 12.00-17.00 vahvale perepäevale.

Kopli Ametikooli ruumides on avatud kingituste meisterdamise töökojad ja jõululaat. Lastega tegelevad päkapikud. 

Ole nutikas ja meisterda sel aastal jõulukingid ise, sest osalejaid ootab 35 kingituste meisterdamise töökoda.

Töökodade tööd juhivad oma ala tõelised professionaalid, kes on nõu ja jõuga meisterdajatel abiks. Meisterdada saab puidust, pärlitest, tekstiilist, paberist ja metallist jõulukaunistusi (ehted, küünlaalused jmt), jõulukompositsioone, nahast, puidust ja metallist tarbeesemeid (kaminakühvlid, piparkoogivormid, õnnenööbid jmt), geelküünlaid, rätinukke, nõelapatju, šokolaaditrühvleid, käsitööseepe ja  jõulukaarte. Tutvustatakse ka õige tuletegemise nippe.

Jõulukingituste meisterdamine on TASUTA! Töötab ka jõulukohvik, kus pakutakse ametikooli õpilaste enda valmistatud suupisteid ja maiustusi.

Päeva juhib Peeter Kaljumäe

Jõululaadal pakutakse erinevaid käsitöötooteid, tekstiili-, toidu- ja tarbekaupu (kontakt müüjatele kopliselts@gmail.com).    

Õhtu lõppeb kell 17.00-20.00 Kopli TANTSUÕHTUGA Põhja-Tallinna Noortekeskuse saalis.        

Osalemine on TASUTA!    

Kopli Arenduskeskuse eesmärk on pakkuda erinevaid kvaliteetseid isetegemise ja kaasaelamise võimalusi mitmekülgse vaba aja sisustamise, elukestva õppe, ettevõtlust soodustava tegevuse ning elukeskkonna väärtustamise kaudu. Arenduskeskus ühendab aadressil Uus-Maleva 10/Kopli 98 asuvate Tallinna Kopli Ametikooli, Kopli ettevõtlusinkubaatori, Põhja-Tallinna noortekeskuse ja Põhja spordihoone tegevusi. Arenduskeskuse tegevust koordineerib Tallinna Ettevõtlusamet.