13.09.2017

13.SEPTEMBER TOIMUS PIRITA LASTEAIAS SÜGISLAAT JA VANAVANEMATE PÄEV

Sügislaat toimub lasteaias juba pika traditsioonina, aga esimest korda oli laadal aukülalisteks laste vanavanemad.

Ka seekord oli rõõm tõdeda, et osalejaid ning laada nautlejaid oli palju. Ilm soosis ka igati meie õhtupoolikut ning päike säras kõrgel. Iga rühma laadalaud sai paika sätitud, laual head ja paremat ning eeskavale võis anda avalöögi. 

Loomulikult hakkas tratsiooniliselt meie lasteaiapere üritus "Pirita Lasteaia lauluga":

:,: On üks koht, kus igav ei hakka,

On üks koht, kus mängud ei lakka:,:

:,: See on Pirita Lasteaed

Meie kallis lasteaed :,:

Edasi esinesid meie lasteaia kõige suuremad lapsed, Sinilille ning Rukkilille rühma suured. Tervitades ja saates mõtteid vanaemadele ning vanaisadele. Kontserdi osa jätkus ühislaulmisega. Laulud olid tuttavad ka vanavanematele: "Tiiu talu tütrekene", "Meie kiisul kriimud silmad" ja "Mu koduke on tilluke".

Tuju oli juba niigi hea, aga järgmise laulumänguga läks veel paremaks "Kui sul tuju hea", kus kõik said rõõmsalt kaasa laulda ning end rütmi saatel tantsutada. 

Järgnes Pirita Lasteaia direktori Terje avasõna, tänusõnad ning avas ametlikult laadalauad ning kutsus kõiki head ja paremat maitsma. Samuti oli lasteaiapere ette valmistanud sügisandine loterii, iga loterii võidab! 

Laste kõige lemmikumateks laadalaudadel olid vahvlid, mustikakoogid ning Kass Arthuri iirisekook. 

Suur aitäh lauluõpetaja Estale ning alati säravale Heilile, kes avasid lustlikult meie uue õppeaasta  ja loomulikult suured tänud kogu õpetajaskonnale. 

Täname lastevanemaid ning vanavanemaid toredal üritusel kaasaosalemast. Kõige suurem rõõm, sära ja rahulolu paistis ikka laste silmist!

Pilte näeb siit!

Kristiina Kons

Pirita Lasteaia õppealajuhataja