15.12.2021

Tallinna Linnamuuseum tähistab 85. juubelihooaega Tallinna mälu aasta programmiga

Muuseum tähistab kogu linna pärandi jaoks olulist tähtpäeva Tallinna mälu aastaga. 2022 aasta jooksul toimub selle märksõna all muuseumites palju põnevaid üritusi ja väljapanekuid, samuti saab tutvuda muuseumi kõige hinnalisemate aaretega.

Tallinna Linnamuuseumi kollektiiv võttis juubeliaasta vastu ühistantsuga. Vaata, kuidas muuseumikogudest liiguvad museaalidest sünnipäevaüllatused seitsmesse filiaali. Vaata Tallinna Linnamuuseumi tantsutervitust SIIT Tutvu Tallinna Linnamuuseumi ajajoonega SIIT  ning jälgi Tallinna mälu aastal toimuvat muuseumi veebilehel linnamuuseum.ee.

Lisaks on Tallinna Linnamuuseum uuendanud juubeliaasta puhul nii oma sümboolikat kui nimekuju, et viia ajaga toimunud muutused üksteisega kooskõlla. Edaspidi kannab Tallinna Linnamuuseumi nime kõiki harusid ja osakondi ühendav katusorganisatsioon koos kogude ja ühiste tugitegevustega. Vene 17 kunagises kaupmehemajas tegutseva muuseumi teemanimeks on aga edaspidi Tallinna Linnaelumuuseum.

Muuseum hoiab, mäletab ja jagab esemete lugusid minevikust tänapäeva inimestele, tehes oma tööd kogu hinge ja südamega. Hoia. Mäleta. Jaga. Võta osa Tallinna mälu aastast 2022!

Uudise rubriigid: