14.12.2020

18. juhtimiskonverents “Tasakaal” toob vestlusringi 11 haridusasutuse juhti

Veebikonverentsil "Tasakaal", kus stuudios vestlevad 11 haridusasutuse juhid, saab osaleda täna kell 14.00 - 17.00 Youtube'i vahendusel.

Tallinna Haridusameti poolt korraldatud aastalõpu juhtimiskonverents on kandnud traditsioone juba 17 aastat. Selle aja jooksul on esinenud enam kui viiskümmend erinevat eksperti ja koolitajat. Konverentsi eesmärk on võimestada juhtimisoskusi ja tuua uut juhtimismaastikul läbi ekspertide haridusasutustesse. Traditsiooniliselt on asutuste juhid kogunenud Viru konverentsikeskuses ja järgmisel päeval on olnud aastalõpu vastuvõtt. 

2020. aasta juhtimiskonverents jätab Viru konverentsikeskuse saali tühjaks ja liigub veebikonverentsina Tallinna Linnavalitsuse esitluskeskusesse.

Esmakordselt juhtimiskonverentside ajaloos on laval peamised esinejad haridusasutuste juhid ise. Väärtustame juhtimiskogemuse jagamist läbi turbulentse 2020-nda kalendriaasta. Oleme kindad, et kõige tähtsamad juhtimisotsused toimusid just haridusasutustes!

 Sel aastal toimub konverentsil live-ülekandena kolm paneeldiskussiooni:

  •          Haridusjuht kui klassijuhataja/rühmaõpetaja töökeskkonna looja ja tema kompetentside toetaja
  •          Uus reaalsus juhi pilgu läbi, juhtimine kriisi ajal
  •          Digi-hariduselu õppejuhi pilgu läbi

 Haridusjuhtide vestlusringide vahele sekundeerivad kolm ekspertarvamust: 

Strateegiline nõustaja Priit Karjus räägib strateegilise juhtimise tulevikust, psühholoog Piret Bristol psühholoogilisest tasakaalust juhtimises ja Tartu Ülikooli juhtimise professor Maaja Vadi esitab akadeemilise vaatenurga meeskondade juhtimisele läbi kriisiaja.

VAATA KONVERENTSI:

Uudise rubriigid: