11.09.2017

19. septembril tuleb Snupsi külla ja räägib keskkonnasõbralikust liiklemisest

Keskkonnasõbraliku kuu raames külastab maskott Snupsi 19. septembril kell 10:00-10:40 Tallinna Magdaleena Lasteaeda eesmärgiga tutvustada lastele Keskkonnasõbraliku liikumise kuud ning keskkonnasõbralikke liiklusvahendeid ja liikumisviise. Pöial-Liiside, Mutionude ja Puhhi rühma lastega koos viiakse läbi hariv ja meelelahutuslik programm keskkonnasõbralikust liiklemisest Tallinna linnas ja tutvustatakse Autovaba päeva.

Kes on Snupsi?

Snupsi on vahva, uudishimulik ja püsimatu tegelane, kes on alati valmis seiklema ja liikuma. Tema uudishimu toetavad kaks tundlat, mis häälestavad teda alati millelegi uuele ja huvitavale. Snupsi kiirgab optimismi, on alati rõõmsameelne ning sõbralik. Ta armastab jalutada, joosta, sõita rattaga ja kindlasti eelistab Snupsi sõita keskkonnasõbralikult bussi, trammi või trolliga, kus saab ka reisikaaslastega tutvust teha ning võib tihti kohata vanu sõpru.

Ta on hea seltsiline, kuid kõige tähtsam on see, et ta ergutab meid liikuma keskkonnasõbralikult. Just seetõttu sai temast keskkonnasõbraliku liikumise kuu maskott.

Kõik Tallinna lasteaiad, kus Snupsi maskott käib, saavad Snupsi nuku, kus tema eesmärk on koos õpetajatega tutvustada kõigile lastele Keskkonnasõbraliku liikumise kuud ning sealhulgas keskkonnasõbralikke liikumisviise.

 

Snupsi maskott külastab Euroopa liikuvusnädalal lasteaedasid ning on abiks rahvusvahelisel autovabal päeval, 24. septembril 2017 Pärnu mnt alguses Laste Maailma ees.