16.08.2019

20. augustil annavad Nõmmel kontserdi Ivo Linna, Antti Kammiste ja Supernova

Teisipäeval, 20. augustil kell 13 esinevad Nõmmel Vabaduse pargis Ivo Linna, Antti Kammiste ja Supernova. Nõmme Linnaosa Valitsus korraldab taasiseseisvumispäeva tasuta kontserti juba kuuendat aastat järjest.

Nõmme linnaosavanema Grete Šillise sõnul on Eesti Vabariigi taasiseseisvumispäeva ilusa eestikeelse muusikaga tähistada paslik. "20. augusti kontserdist on kujunenud traditsiooniline ja oodatud sündmus, millega jätkame kindlasti ka järgnevatel aastatel," lausus linnaosavanem.

Vabaduse park asub Tähe ja Nõmme-Kase tänavate nurgal. Kõige parem on Vabaduse parki tulla jalgsi või jalgrattaga, bussidega nr 18 ja 33 (Kaare peatus) või rongiga (Nõmme ja Hiiu peatus). Istumiseks võib kaasa võtta oma teki või matkatooli.

Kontserdi eel, kell 12 avatakse Ravila pargis (Ravila 13) nimeline pink helilooja Alo Mattiisenile, keda on nimetatud ka vabaduselaulikuks ning kel on just 20. augustiga oluline seos. Ettepaneku pingi avamiseks tegid mitmed Nõmme elanikud. Ravila pargis on nimelised pingid ka Arne Oidil ja Uno Veenrel, kes on samuti muusikaga seotud.

Uudise rubriigid: