19.02.2018

2018. aasta sümbol

2018. aasta sümbol on ustav koer! Nii tore, kui teie kodus on juba olemas selline sümbol! Aga mida teha, siis kui ei ole koera? On olemas huvitav lahendus – teha oma kätega! Jaanuaris toimus Kuristiku lasteaias näitus „2018. aasta sümbol“

Lapsed armastavad nääriaega – nii palju rõõmu, meelelahutusi, kingitusi ja seiklusi! Ning suur mõnus oma kätega peoks asju teha. Kindlasti tulevad appi lapsevanemad, vanaema koos vanaisaga, ka õed ja vennad. Laste jaoks on omatehtud asjad uueks aastaks – omapärane perekonna looming. Näituseks olid tehtud väga erinevad aasta sümbolid, koerad: kootud, lehttainast, paberist, õmmeldud ja paljudest teistest materjalidest. Siin oli võimalik nii palju koeratõuge näha! Siin olid mopsid, puudlid, taksikoerad ja palju teisi.

Nii armsad, kahused ja sõbralikud koerad toovad uuel aastal edu ja rõõmu kõigile. Suur aitäh lapsevanematele, lastele ja kõigile, kes osales näitusel. Näitus sai väga suurepäraseks! Täname kõiki näituse osalejaid loomingu, fantaasia ja ilusate tööde eest!

Foto