28.06.2020

2020a suvi Pelguranna lasteaias

Head lapsevanemad! Pelguranna Lasteaed on avatud kõikidel suvekuudel!

2020.a. suvine töökorraldus on meie lasteaias korraldatud alljärgnevalt:

Juulikuu töökorraldus Pelguranna Lasteaias:

15.juunist-3.juuli on avatud 3 rühmaruumi: KAISUKARUD (Lepatriinud ja Kaisukarud), SIPSIKUD (Sipsikud ja Naksitrallid), ja MÕMMIKUD (Mõmmikud ja Leiutajad).

6.juuli-10.juuli on avatud 2 rühmaruumi: SIPSIKUD (Kaisukarud, Sipsikud ja Naksitrallid), ja MÕMMIKUD (Lepatriinud, Mõmmikud ja Leiutajad).

13.juuli-31.juuli avatud 1 valverühm SIPSIKUD (lastega mängivate ja tegutsevate meeskonnaliikmete arv on sel ajaperioodil tavapärasest suurem!).

  • Suveperioodil võib ette tulla muudatusi rühmade töökorralduses.
  • Kui laps ei tule lasteaeda või tuleb peale kella 9:15, palun andke sellest teada kas ELIIS keskkonda, saates e-kirja PELGURANNA lasteaia direktorile direktor@pelgurannala.edu.ee või helistades lasteaia mobiilinumbrile 59184189  (lisage kindlasti oma lapse ees- ja perekonnanimi ning rühma nimi) teatamaks lapse puudumisest või muust vajalikust infost
  • Palume arvestada, et suvisest töökorraldusest tulenevalt toimetavad rühmades lastega erinevad õpetajad ja abipersonal vastavalt koostatud töötajate puhkusegraafikule. Lapsevanemal tuleb kohatasu tasuda sõltumata lapse kohalkäimisest.
  • Lasteaed võimaldab suvekohti ka teiste lasteaedade lastele (Lasteaed Päikene ja Lasteaed Rukkirääk).

Soovime kõikidele rõõmsat ja päikeselist juulikuu jätku!🌞