23.09.2021

25. SEPTEMBER: Merivälja turult leiab palju erinevat kaupa

25. septembril on eelviimane Merivälja turulaupäev. Turg on avatud kell 10–13. Turul on avatud Pirita linnaosa valitsuse välikontor.

Merivälja turg pakub seekord väga laia kaubavalikut – toidukraamist käsitööni. Turu üks eestvedajaid Kristi Sipra kinnitas, et inimestel on erakordselt suur huvi tulla oma kaupa müüma. „Osta saab talutooteid, mett, kala, mune, värsket leiba, kondiitritooteid, saiakesi. Kohal on vorstiabi ja gaasigrillil valmivad parimad lihapalad,” ütles Sipra.
Ehted, käsitöö
Müügile tulevad autoriehted, käsitöömütsid, -vaibad, mänguasjad ja muu käsitöökaup. Esimest korda saab kohalikult tegijalt osta tammepuidust pinke ja taburette. Avatud on turukohvik. Lastele sportlikud tegevused.
Pirita LOV välikontor
Hooajale tõmbab joone alla Pirita linnaosa valitsuse välikontor. „Oleme suvel pakkunud välikohtumisi mitmes asumis ning need on olnud väga sisukad – inimesed julgevad küsida, kiita ja kritiseerida. Hooajale paneme punkti Merivälja turul, olete oodatud,” ütles Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat. 
Merivälja turg toimub iga ilmaga ja taustaks mõnus meeleolumuusika.Turg on avatud Kesktee 40 korvpalliplatsil laupäeval kella 10–13. 

Uudise rubriigid: