09.03.2015

26. märtsil karjääripäev "Terve karjäär" Tallinnas

Tööturul tegutsevatele täiskasvanutele, töö-elus kannapööret planeerivatele inimestele, ettevõtjatele ja neile, kes otsivad oma õiget tööalast rakendust.

Tallinna karjääripäev on osa Eesti Karjäärinõustajate Ühingu eestvedamisel 23.-27. märtsil toimuvast üle-eestilisest teemanädalast "Terve karjäär", kus tõstetakse keskmesse töötavate inimeste karjääriplaneerimise oskused ja vajadused ning tutvustatakse karjäärinõustaja rolli valikute tegemisel. Teemanädala sündmused on osalejatele tasuta, eelregistreerimisega. Huvilised saavad nõu küsida karjääri kiirabist. 

Tutvu Tallinna karjääripäeva programmiga http://tervekarjaar.kny.ee/programm/tallinn.

“Otsime vastuseid küsimustele, milline on rikas karjäär ja kuidas seda saavutada. On see kõhtu täitev, hinge toitev, pikaajaline pühendumine või rikkalik oskustepalett, aste-astmelt kõrgusse tõusev või siksakiline virvarr? Tähtis on mõista, et karjäär on terviklik, see puudutab kogu inimese elu: karjääri planeerimine  aitab jõuda õigete valikute kaudu rahuloluni nii töös kui eraelus,” ütleb teemanädala korraldaja, karjäärinõustaja Küllike Oja. "Karjäärinõustamisest leiab tuge nii palgatöötaja, kes soovib oma töös mõtestatud arengut, kui ka vabakutseline, kes oma karjääri ise kujundab. Samuti on töötajate karjääri planeerimine järjest olulisem personalitöös.”

26. märtsil  karjääripäev "Terve karjäär" Tallinnas

Tallinnas toimub juba tööturul tegutsevatele täiskasvanutele, töö-elus kannapööret planeerivatele inimestele, ettevõtjatele ja neile, kes otsivad oma õiget tööalast rakendust karjääripäev 26. märtsil. Esinema tulevad mitmed tuntud ja erineva töökogemuse või karjäärikäikudega inimesed, näiteks:

  • multitalent Hannes Võrno "Karjäär: kas redel või tara?"
  • Swedbanki Privaatpanganduse osakonna juht Gunnar Toomemets "Rikas karjäär - kas elu rikastaja või rikkuja?"
  • Eesti Konjunktuuriinstituudi direktor Marje Josing "Nutikad on hinnas kogu maailmas"
  • Ajakirja Director peatoimetaja, Director Meedia kirjastuse osanik Taivo Paju "Keera tööandjale käru nagu oskad, siis on kindel, et saad oma karjääri ka tuksi keerata"
  • Persoonibrändi ja kommunikatsioonijuhtimise nõustaja Persoonibrändi Agentuur OÜ-st, Liisi Toom "Aeg teha persoonibrändi audit"
  • Juhtimiskonsultant Jari Pekka Kukkonen "Tajutud rikkus"

Karjääripäev on osalejatele tasuta.

Osalemiseks registreeru teemanädala veebilehel http://tervekarjaar.kny.ee 

"Terve karjäär" Facebookis -  http://facebook.com/tervekarjaar 

Teistkordselt toimuva täiskasvanutele suunatud teemanädal "Terve karjäär" algatuse eesmärgiks on suurendada inimeste teadlikkust oma töö- ja erialaste otsuste tegemisel. "Karjäärimuutused on normaalne osa meie elus. See tähendab, et kuigi inimesel on hetkel stabiilsena näiv elu ja töö, jätkab ta oma oskuste ja teadmiste täiendamist ning suudab plaanida oma karjääri  nii, et avarduvad tema võimalused. Kui sa tead, et sul on valikuvõimalus, oled sa ka rahulikum, enesekindlam, mis omakorda tagavad parema elukvaliteedi," lisab projekti Küllike Oja.

 

TerveKarjaar_Tallinn_flayer.jpg