26.11.2020

Eesti Terviseradade SA loovtööde konkursi “Hakkame liikuma” võitja on Tallinna Kiisupere Lasteaed!

Eesti Terviserajad avalikustas üle-eestilise liikumisteemalise loovtööde konkursi „Hakkame liikuma“ võitjad – 50 kooli ja lasteaeda, kellele kingitakse Swedbanki toel siseterviserada. Üheks võitjaks osutus ka Tallinna Kiisupere Lasteaed!

Meil on suur rõõm, et oleme valitud nende koolide ja lasteaedade hulka, kes saavad Eesti Terviseradadelt oma siseterviseraja!
Nimelt esitasid meie lasteaia Lauteri maja õpetajad eesotsas liikumisõpetajaga üle-eestilisele liikumisteemalisele konkursile “Hakkame liikuma!” oma loovtöö ning nende edukas osalemine tõi meile võidu!

Kuu aja jooksul laekus konkursile ligi 400 loovtööd koolidest ja lasteaedadest üle Eesti. Eesti Terviseradade tegevjuht Alo Lõoke märkis, et nii suur osavõtt oli väga rõõmustav üllatus.
Konkursil osales 74 kooli ja 126 lasteaeda. Eesti Terviseradade ja Swedbanki esindajatest koosnev žürii valis välja 50 haridusasutust üle Eesti, kes saavad tänutäheks mängulise siseterviseraja elemendid, mida saab kasutada sõltuvalt hoone suurusest mõnes koridoris või läbi terve maja. Kingitused jõuavad koolidesse ja lasteaedadesse detsembrikuu jooksul.

Uudise rubriigid: