20.11.2017

9. detsembril jõuluperepäevale kingitusi meisterdama!

Kopli Arenduskeskus kutsub 9. detsembril kell 12.00-17.00 vahvale perepäevale.

Kopli Ametikooli ruumides on avatud kingituste meisterdamise töökojad ja jõululaat.

Ole nutikas ja meisterda sel aastal jõulukingid ise, sest osalejaid ootab üle 20 kingituste meisterdamise töökoja.    

Töökodade tööd juhivad oma ala tõelised professionaalid, kes on nõu ja jõuga meisterdajatel abiks. Meisterdada saab puidust, pärlitest, tekstiilist, paberist, vildist ja metallist jõulukaunistusi, jõuluvalgusteid, erinevaid jõulukompositsioone, puidust ja metallist tarbeesemeid, martsipanitrühvleid, jõulukaarte jpm.  

Jõulukingituste meisterdamine on TASUTA! Töötab ka jõulukohvik, kus pakutakse ametikooli õpilaste enda valmistatud suupisteid ja maiustusi.    

Päeva juhib Peeter Kaljumäe.     

Jõululaadal pakutakse erinevaid käsitöötooteid, tekstiili-, toidu- ja tarbekaupu, mis sobivad jõuluvana kingikotti või jõululauale.

Õhtu lõppeb kell 17.00-20.00 Kopli TANTSUÕHTUGA Põhja-Tallinna Noortekeskuse saalis.            

Osalemine on TASUTA!        

Kopli Arenduskeskuse eesmärk on pakkuda erinevaid kvaliteetseid isetegemise ja kaasaelamise võimalusi mitmekülgse vaba aja sisustamise, elukestva õppe, ettevõtlust soodustava tegevuse ning elukeskkonna väärtustamise kaudu. Arenduskeskus ühendab aadressil Uus-Maleva 10/Kopli 98 asuvate Tallinna Kopli Ametikooli, Kopli ettevõtlusinkubaatori, Põhja-Tallinna noortekeskuse ja Põhja spordihoone tegevusi. Arenduskeskuse tegevust koordineerib Tallinna Ettevõtlusamet.