04.10.2021

Abipakkide kampaania üksi elavatele pensionäridele

Haabersti Linnaosa Valitsuse korraldab abipakkide kampaaniat üksi elavatele pensionäridele, kelle kuusissetulek on alla 582 euro.

 2021. aasta novembris toimub abiaktsiooni, mille raames linnaosa valitsus toetab esmatarbevahendite ja toiduainete pakiga oma linnaosas elavaid üksikuid vanaduspensionäre, kelle sissetulek jääb alla 582 euro.

Abipaki taotleja peab vastama järgmistele kriteeriumitele:

  1. tema rahvastikuregistri järgne elukoht on Haaberstis;
  2. ta elab oma kodus üksi (ehk et korterisse ei ole kedagi peale tema enda elama registreeritud) ja
  3. ta saab vanaduspensioni ning kuusissetulek on väiksem kui 582 eurot.

Kõik Haaberstis üksi elavad vanaduspensionärid, kes soovivad saada linnaosa valitsuselt abipakki, peavad selleks registreeruma kuni 22. oktoobrini 2021, helistades tööpäeval (E-R) kella 9.00 ja 16.00 vahel Haabersti Linnaosa Valitsuse telefonidele 6404862, 6404860 või 640 4800 või tätes ankeedi linnaosa valitsuse veebilehel www.tallinn.ee/haabersti.

Esitades Haabersti Linnaosa Valitsusele oma andmeid annavad taotlejad ühtlasi nõusoleku kontrollida nende elukohaandmete vastavaust rahvastikuregistris.

Haabersti Linnaosa Valitsuse abipakk üksi elavatele pensionäridele koosneb, sarnaselt eelmiste abipakkidega, toiduainetest ja lõhnavabast kodukeemiast, mis on pakendatud kahte eraldi kotti.

NB! Registreerimisperiood on piisavalt pikk, et kõik sooviavaldajad jõuaksid oma andmed linnaosa valitsusele edastada. Seoses sellega palume võimalusel – Haabersti Linnaosa Valitsuse infotelefoni ülekoormuse vältimiseks – mitte kiirustada ennast registreerima kohe kampaania esimestel päevadel.

Abipakke väljastatakse alates 1. novembrist Haabersti Päevakeskuses (Õismäe tee 24). Abipaki kättesaamiseks palume esitada isikut tõendav dokument.

Võimalike arusaamatuste vältimiseks märgime, et tegemist on ühekordse aktsiooniga, mitte igakuise toetusega.

 

Uudise rubriigid: