10.11.2021

Adapteri koostööfestival 10. novembril Ülemiste Citys

10. novembril toimub Adapteri koostööfestival, mille 2021. aasta teema on „Tõeline inimene“. Üritus algab kell 10 hommikul ja kestab kuni 17.30. Koostööfestival toimub Tallinnas, Ülemiste City-s, Öpiku majas (Valukoja 8) ning on jälgitav ka virtuaalselt.

Maailm meie ümber on pidevas ja pidurdamatus muutumises. Tahes või tahtmata avaldab see mõju ka igaühele meist nii täna kui ka tulevikus.

Festivali „Tõeline inimene” eesmärgiks on koostöös kõrgkoolide ja ettevõtetega arutleda selle üle, kuidas luua tuleviku inimese arengut soodustav keskkond. Kuidas tulla inimesena toime pidevas muutuses oleva väliskeskkonnaga? Mida silmas pidada ning millega arvestada? Vaata lähemalt teemasid ja esinejaid SIIT

Festivalile on oodatud osalema ja kaasa rääkima kõik alates filosoofidest kuni tuleviku visionäärideni, unustamata seejuures antropolooge ja andragooge, ettevõtjaid ja talendijuhte, maamajandajaid ja urbaniste, terviseedendajaid ning kõiki teisi, kes soovivad kaasa rääkida ning mõelda inimese arengu ja sellega kaasaskäiva  muutumise teemadel.

Koostööfestival toimub Tallinnas, Ülemiste City-s, Öpiku majas (Valukoja 8) ning on jälgitav ka virtuaalselt. Festivalile saad registreeruda SIIN

Tule ja mõtleme koos, kes on „Tõeline inimene“!

Hea kirja lugeja! Olete oodatud jagama koostööfestivali kutset tuttavate, sõprade, kolleegide ja koostööpartneritega, et kutsuda neid osa saama sellest põnevast üritusest.

Kohtumiseni koostööfestivalil!

Korraldustoimkonna nimel
Anne Neroda
teaduskoordinaator
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor