23.04.2018

Aia- ja haljastusjäätmete vedu

Kristiine Linnaosa Valitsus korraldab ka sellel kevadel nn lehekottide kampaania, mille raames viib linnaosavalitsuse lepingupartner elanikelt tasuta ära aia- ja haljastusjäätmeid. Lehekottide kampaaniast saavad osa võtta kõik Kristiine linnaosa kinnistud. Iga kinnistu kohta saab registreerida kuni kümme (10) 150 l lehekotti. Juhul, kui kotte on rohkem, tuleb need ise ära viia Tallinna jäätmejaamadesse, kus elanikelt võetakse vastu TASUTA aia- ja haljastusjäätmeid - ühelt toojalt korraga kuni kuus 100-liitrilist kotti.

Leheveoks saab end registreerida elektrooniliselt kuni 22.04.2018. REGISTREERIMINE LÕPPENUD!

Kottide vedu on planeeritud 19. - 20. nädalatele (07.05-20.05). Täpse aja ära veo kohta teatame soovijatele vähemalt kaks päeva ette.
Kuna pakume kaasabi aiajäätmete tasuta ära veoks, siis palume ohtlikke jäätmeid, autorehve, olmejäätmeid, koduelektroonikat ja ehitusprahti lehekottidesse mitte panna. Juhul, kui lehekottidest avastatakse sellised jäätmed, lehekotte ära ei viida.

Juhul, kui kotte on rohkem, tuleb need ise ära viia Tallinna jäätmejaamadesse, kus elanikelt võetakse vastu TASUTA aia- ja haljastusjäätmeid- ühelt toojalt korraga kuni kuus 100-liitrilist kotti.

Kristiine linnaosa lähim jäätmejaam asub Rahumäe tee 5a.
Rahumäe 5a jäätmejaama vastuvõtuaja
esmaspäeval, teisipäeval, kolmapäeval, neljapäeval kella 14 – 19;
laupäeval, pühapäeval kella 10 – 15.

NB! Reedel on jäätmejaam suletud!
Rohkem infot Tallinna jäätmejaamade kohta saate alljärgnevalt lingilt http://www.tallinn.ee/est/Jaatmejaamad-Tallinnas

Lisainformatsioon: heakorra peaspetsialist Anu Sügiselt telefonil 645 7118 või Anu.Sygis@tallinnlv.ee