07.06.2017

Ajutine prügiveokriis saab positiivse lahenduse

Tänase seisuga toimuvad Nõmme linnaosas prügikonteinerite tühjendused graafikujärgselt, töös on kolm autot. Kesklinnas on jätkuvalt probleemiks paberikonteinerite tühjendamine, kuna Ragn-Sells AS andis alles täna hommikul, seega kahe nädalase viivitusega, üle 204 kliendi prügimahutitele ligipääsu võtmed!

Vaatamata sellele, on üldmulje kesklinnas suhteliselt hea ja seda eelkõige tänu otsesuhtlusele klientidega. Abilinnapea Kalle Klandorfi sõnul on kesklinna kliendid olnud väga kannatlikud ja mõistvad, tagasiside on olnud positiivne ning klientidele sobivad lahendused on alati leitud.

„Samuti toimub  hetkel vanade,  mittestandardsete metallrandiga ja väikeste ratastega ilma käepidemeteta konteinerite konteinerpargi väljavahetamine, mis samuti on olnud takistuseks graafikujärgsel päeval tühjendamisele. Olukord stabiliseerub päev-päevalt  ja  selles osas on linnapildis muudatused juba nähtavad.“

Täna sõlmitakse ka Nõmme piirkonna prügiveoteenuse kirjalik leping BWM ja Tallinna Jäätmete Taaskasutuskeskus AS vahel. Vanalinnas lõpetatakse leping firmaga BWM ja kuulutatakse välja uus korraldatud jäätmeteveo konkurss.