15.04.2019

Aktiivsed vahetunnid

Õpilased on õppeaasta jooksul saanud osaleda aktiivsetel vahetundidel.

Juba aastaid korraldab õpetaja Ülle Männik õpilastega aulas võrkpallimänge. Need vahetunnid on õpilaste poolt alati armastatud ning oodatud.

Alates novembrist lisandusid võrkpallivahetundidele ühel korral nädalas huvijuhi Gerda Heinma poolt läbi viidud tantsuvahetunnid. Lapsed teavad neid vahetunde nimega „Just Dance“. Tantsuvahetundides on õpilastel võimalus tantsida suurelt ekraanilt näidatavate videode järgi. Õpilastel on ajaga välja kujunenud oma lemmiklood ning enamasti jõuabki vahetundides vaid kõige lemmikumate lugude saatel tantsida. Alates teisest poolaastast on õpetaja Mirjam Jakovlev teinud täiendavaid tantsuvahetunde ka neljapäeviti.

Kolmapäeviti on õpetaja Eve Reisalu juhtimisel aulas saanud beybladega võistelda. Varasemalt mängisid õpilased beybladedega oma klassides koos klassikaaslastega. Aulas mängimine on andnud õpilastele võimaluse tutvuda paljude teiste koolikaaslastega. Need vahetunnid on populaarsed eelkõige noorema kooliastme õpilaste seas.

Alates maikuust aktiivseid vahetunde aulas ei toimu. Käes on kevad ning aeg on minna koolihoovi värsket õhku ning päikest nautima!

Vaata pilte aktiivsetest vahetundidest siit.