27.11.2016

Alates tänasest saab Vanalinnas uisutada

Täna avati Tallinnas Harju tänaval Niguliste kiriku kõrval asuv uisuplats, mis on kaunistaud jõulutuledes säravate kuuskedega, avatud on uisulaenutus ja töötab kohvik. Esinema tulevad iluuisutajad uisukooli Reval jäärevüüteatrist „Mizzi”.

„Koostöös Kadrioru Pargiga kaunistati  liuväli jõulutuledes kuuskedega, mis Vanalinnas asuvale uisuplatsile talvist romantikat lisab,“ ütles Tallinna abilinnapea Kalle Klandorf. „2006. aastal esmakordselt avatud teisaldatav uisuplats on mitmel järjestikusel lumevaesel talvel linlastele, linnakülalistele ja tuhandetele koolilastele uisutamisrõõmu pakkunud. Sellest hooajast on Tallinna koolidel võimalus kasutada online broneerimissüsteemi, mis teeb koolide jaoks uisuplatsi kasutamise veelgi lihtsamaks,“ rääkis Klandorf.

HK Hall OÜ esindaja Silver Uustalu sõnul saab aega uisutundideks broneerida kodulehel: https://www.uisuplats.ee/. „Teavitasime koole uuest broneerimissüsteemist reedel (18.11) ja tänaseks on juba ligi seitsmele tuhandele  õpilasele uisutamise broneering tehtud,“ rääkis HK Hall OÜ esindaja Silver Uustalu. „Uus süsteem on õpetajatele mugav, kuna võimaldab kodulehe vahendusel vabu aegu otsida ja teha broneeringuid omale sobival hetkel. Enam ei ole vaja helistada või emaili saata ning süsteem saadab õpetajale automaatselt meeldetuletusi broneeritud aegade kohta,“ selgitas Uustalu online broneerimissüsteemi eeliseid.

Lisainformatsiooni uisuplatsi kohta saab aadressil https://www.uisuplats.ee/