12.09.2019

Algab Valdeku tänava teetööde 2. etapp

Neljapäeval, 12. septembril algab Valdeku tänava rekonstrueerimistööde 2. etapp. Sellega seoses suletakse liiklusele Valdeku tänaval lõigus Metsa tänav kuni Pärnu maantee, Õie tänaval lõigus Raudtee tänav kuni Valdeku tänav ning osaliselt ka Tiiru ja Rohelisel tänaval (Valdeku tänava poolsed otsad).

12. – 13. septembrile kl 8:00 – 19:00 on planeeritud asfaltbetoonkatte freesimise tööd ja seoses sellega palume kohalikel elanikel viia võimalusel autod neil aegadel tööde piirkonnast välja, nt. Nõmme Maja parklasse (Valdeku 13).

Ohutuse tagamiseks ning tööde sujuvamaks kulgemiseks palume liiklejatel järgida ajutise liikluskorralduse vahendite nõudeid ja arvestada, et piirangute tõttu võib liiklus piirkonnas olla häiritud ning tuleb varuda rohkem aega.

Nõmme linnaosa vanema Grete Šillise sõnul on sujunud rekonstrueerimistööd siiani tõrgeteta ning vastavalt plaanitud ajagraafikule. „Tööde lõpp on plaanitud 2020. aasta kevadeks, kuid liiklusele avatakse tänav selle aasta novembrikuus. Vabandame tekkivate ebamugavuste pärast ja palume kannatlikku ning mõistvat suhtumist.“

 

 

Valdeku tänava rekonstrueerimistööde tellijaks Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet ning AS Tallinna Vesi, kus peatöövõtjaks on TREF Nord AS ja omanikujärelevalvet teostab TPJ Inseneribüroo OÜ.

 

Mured ja ettepanekud võib saata aadressile nomme@tallinnlv.ee või teavitada neist linnaosa valitsust numbril 645 7333.

 

Teate edastas

Britta Koržets

Avalike suhete nõunik

Nõmme Linnaosa Valitsus

Valdeku 13, 11621 Tallinn

645 7344

britta.korzets@tallinnlv.ee

 

 

Uudise rubriigid: