02.04.2019

Algab kandideerimine messile Smart City Expo 2019

EAS kutsub ettevõtteid kandideerima Eesti ühisstendile „Targa linna“ e- ja m-teenuste rahvusvahelisel messil Smart City Expo 2019, mis toimub Hispaanias Barcelonas 19-21.novembril 2019.

Smart City Expo & World Congress on valdkonna olulisim sündmus, mis toob kokku maailma edukamate linnade, ettevõtete, uurimiskeskuste, ülikoolide, operaatorite, tootjate ja  riiklike või valitsusväliste organisatsioonide ja liitude juhid ning visionäärid. Messil on esindatud erinevad sektorid – energeetika, transport, linnaplaneerimine, IKT lahendused ning innovaatilised teemad nagu tark ühiskond, tõhus valitsus, keskkond ja taaskasutus, innovatsioon, energia ja jätkusuutlikkus, jm.

EAS korraldab Smart City Expol riiklikku ühisstendi viiendat aastat järjest ja sinna on soov kaasata mitmed selle valdkonna ettevõtted ning Eesti targa linna kogukonna esindajad. 
Messi veebilehekülg on www.smartcityexpo.com

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Messil osalemist kaasrahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

Ühisstendil osalejate arv on piiratud. Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

https://www.eas.ee/events/targa-linna-e-ja-m-teenuste-mess-smart-city-expo-2019/

Kandideerimine ühisstendile kuni 23.04.2019. 

Lisainfo:
Kairit Sikkal
Smart City Expo 2019 Eesti ühisstendi projektijuht
Kairit.Sikkal@eas.ee
tel: +372 627 9426

2018.a ühisstendil osalesid: Cleveron AS, Mobi Lab OÜ, Astro Baltics OÜ, Bikeep OÜ, Mobi Solutions OÜ, Comodule OÜ, Bercman Technologies OÜ, SchoolOS.eu OÜ, Hansab OÜ, AS Reach-U, Indoor.Ninja OÜ, CGI Eesti AS.

Uudise rubriigid: