22.04.2021

Algab teede taastusremont

Eeloleval esmaspäeval, 26. aprillil, tehakse Tallinna kesklinnas algust linnaosa kvartalisiseste teede taastusremondiga.

Esimeses järjekorras alustatakse ehitustöid Lauteri tänaval, edasi liigutakse Lembitu, Kauka, Kuke, Virmalise ja Tuvi tänavale. Taastusremondiga uuendatakse tänavate sõidu- ja kõnniteede asfaltkate, vahetatakse välja lagunenud äärekivid ning korrastatakse töömaale jäävad kaevupäised. Palume liiklejatel järgida ajutist liikluskorraldust, loodame tallinlaste mõistvale suhtumisele ja vabandame ajutiste ebamugavuste pärast,“  ütles Kesklinna vanem Monika Haukanõmm. 

Lisaks eelnimetatud tänavatele, mida remonditakse riigi eraldatud rahaliste vahendite eest, on selleks aastaks koostatud investeeringute objektilises kavas planeeritud taastustööd ka paljudel teistel kvartalisisestel tänavatel ja kõnniteedel. Nii näiteks lähevad lähitulevikus remonti Aedvilja tn, Lastekodu tn (Odra–Keldrimäe lõigus), Tatari tn (Pärnu mnt–Veerenni lõigus), Komeedi, Aasa, Saturni tn kõnniteed, Pilve ja Vineeri tn. Lisaks jätkub Poska tänava põhjalik rekonstrueerimine ja varsti algab ka Kunderi tn remont. 

Kvartalisiseste teede taastusremondi esimese etapi tööd teeb linna keskkonna- ja kommunaalameti tellimusel Tee ja Tee OÜ kokku 590 000 euro eest. Ehitustööde lepinguline tähtaeg on 13. juuli 2021.

Uudise rubriigid: