25.06.2021

Algavad Kesklinna linnaosa kvartalisiseste teede taastusremonttööd

Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalameti tellimusel alustatakse esmaspäeval, 28. juunil Kesklinna linnaosa kvartalisiseste teede taastusremonttöödega. Tööde käigus uuendatakse tänavate sõidu- ja kõnniteede asfaltkate, vahetatakse välja lagunenud äärekivid ning korrastatakse töömaale jäävad kaevupäised. Teostatakse ka puude hoolduslõikust ja haljastustöid.

„Esmalt hakatakse teetöid tegema Aasa tänaval, Saturni tänaval, Komeedi tänaval ja Aedvilja tänaval, lisaks tehakse taastusremonttöid Vineeri tänaval, Lastekodu tänaval ning Tatari tänaval,“ ütles Kesklinna vanem Monika Haukanõmm.

Ehitustöid teostab Watercom OÜ ja tööde maksumus on 663 000 eurot. Ehitustööde lepinguline tähtaeg on september 2021. Liiklejatel palutakse järgida ajutist liikluskorraldust ja piirkonda paigaldatud liikluskorraldusvahendeid.

Lisaks loetletud tänavatele remonditakse tänavu Kesklinnas ka Lauteri, Lembitu, Kauka, Kuke, Virmalise ja Tuvi tänavat; neid mais alanud töid teostab Tee ja Tee OÜ, tööde maksumus on kokku 590 000 eurot ning lepinguline tähtaeg 13. juuli 2021.

Uudise rubriigid: