20.09.2021

Algklasside spordimängud 2021/0222

15. septembril algasid Haabersti linnaosa koolide 3.-7. klasside spordimängud, esimese alana toimusid traditsiooniliselt murdmaateatejooksud, sama koht ja sama võistlus, esimese ringi ümber Õismäe tiigi jooksid 4 tüdrukut, teise ringi 4 poissi.

Võistlusel osalesid neli kooli Rocca al Mare Kool, Järveotsa Gümnaasium, Haabersti Vene Gümnaasium ja Õismäe Gümnaasium, alustasid 3. klassid, siis 4. klassid, 5. klassid ja võistluse lõpetasid 6.-7. klasside koondvõistkonnad.

3. klassidest saavutas I koha Järveotsa Gümnaasium, II koha Rocca al Mare Kool ja III koha Õismäe Gümnaasium.

4. klassidest sai I koha Rocca al Mare Kool, II koha Õismäe Gümnaasium ja III koha Järveotsa Gümnaasium.

4. klasside võistkond

5. klassidest sai I koha Rocca al Mare Kool, II koha Järveotsa Gümnaasium ja III koha Õismäe Gümnaasium.

5. klasside võistkond

6.-7. klassidest tuli I kohale Rocca al Mare Kool, II kohale Järveotsa Gümnaasium ja III kohale Õismäe Gümnaasium.