22.05.2017

Anna tagasisidet uue ettevõtja veebilehe kasutamise kohta

Alates 12. aprillist 2017 võttis Tallinna Ettevõtlusamet kasutusele uue kodulehe kujunduse.

Avalda arvamust, kuidas ettevõtja veebi veel paremaks teha. Kuidas hindad info leitavust? Millisest infost tunned puudust? 

Täname, kui saadad oma arvamuse tagasiside vormi kaudu.

Kõige olulisem faktor uue kodulehe juures on otsingumootori kesksus. Inimesed on harjunud teabe otsimiseks kasutama Google otsingumootorit ning see trend on kandunud edasi ka kodulehtedele. Infot soovitakse võimalikult kiiresti leida ning traditsioonilisel viisil menüüpuus navigeerides võtab see paratamatult kauem aega. Uues veebikujunduses saab soovitud info kiiresti kätte, trükkides soovitud märksõna otsingukasti, mispeale kuvab tulemustes kõik märksõnaga seonduvad teenused, sisulehed ja uudised.

Uue kodulehe avavaates on senisest oluliselt suurem rõhk ka uudiste ning sündmuste info väljanäitamisel. Ettevõtjale on kohe näha, mis üritused, koolitused ja töötoad lähiaja jooksul Tallinnas toimumas on.

Kodulehte valmistades on eelkõige silmas peetud kasutajamugavust. Ettevõtja kodulehte vaatab iga kolmas veebikülastaja nutiseadme abil, seetõttu on terve leht ekraaniga muganduv ning nutitelefonis ei jää miski leidmata.