26.04.2018

Arvamusfestival 2018 lastearutelude ideede esitamine

Juba kuuendat aastat kogunevad tuhanded inimesed augustikuus Arvamusfestivalile, et arutada teemade üle, mis just nende arvates on Eestis praegu kõige olulisemad. Kuues Arvamusfestival toimub 10.­–11. augustil 2018 Paides. Kahel päeval peetakse kokku üle 160 arutelu.

Laupäeval, 11. augustil on plaanis ka neli lastearutelu. Lastearutelu tähendab laste endi korraldatud ja läbi viidud arutelu. Lisaks lastele võivad lastearutelus osaleda ka “suured inimesed”, keda lapsed sinna soovivad kutsuda. Lastearutelud on mõeldud ennekõike 5.–7. klassi õpilastele, aga oodatud on ka nooremad! Arutelu pikkus on 45 minutit kuni üks tund. Vanemate klasside noortel on võimalus osaleda Arvamusfestivali noorteala aruteludes.

Lastearutelude ideekorje on avatud! Ootame laste ideid 26. aprillist kuni 16 maini!

Ideede esitajatega võtame ühendust mai lõpus ja seejärel hakkame ühekoos lastearutelude programmi kokku panema. Arvamusfestivali inimesed aitavad hea nõu ja jõuga arutelude ettevalmistamisel - nii arutelude sisuliste kui tehniliste küsimustega. Kirjuta julgelt lastearutelude ala kuraatorile Birgit Sitskale: birgit.sitska@arvamusfestival.ee.

Idee esitamist alusta siit.