27.08.2020

August toob Mustamäe Linnaosa Valitsuse taas õue

27. augustil kell 12–14 on Mustamäe Linnaosa Valitsuse telk taas Mustamäe turul, mustamäelasi oodatakse lahkesti läbi astuma.

„Pärast suurt suve alustame taas MLOV välikontorite korraldamist,“ teatab linnaosa vanem Lauri Laats, „esimene välikontor avab Mustamäe turul uksed juba homme, 27. augustil. Mustamäel on toimumas mitmeid uusi arenguid, vaatleme käsil olevaid suuremaid ja väiksemaid detailplaneeringuid, anname vastuseid tekkinud küsimustele jne. Kindlasti on ka mustamäelastel kogunenud uudiseid, mida jagada, ettepanekuid ja soove, kuidas Mustamäel midagi paremini teha ja mis võiks äkki hoopis tegemata jääda. Üksteist üle pika aja taas silmast silma näha on niikuinii kosutav.
Ma olen endiselt seda meelt, et mitte linnakodanik ei pea kogu aeg olema see, kes pürgib ametnike jutule – ametnikel on täpselt sama pikk tee kodanikega kohtuma tulla. Ja me teeme seda rõõmuga. Olen MLOV välikontoris alati ka ise kohal, samuti on mustamäelaste käsutuses minu asetäitjad ja linnamajanduse spetsialistid, nii et usutavasti saavad mustamäelased oma küsimused ära küsida ja neile ka vastused. Kohtumiseni 27. augustil Mustamäe turul!

Uudise rubriigid: