20.09.2016

Autovabal päeval toimub Tallinna uue peatänava debatt

MTÜ Eesti Arhitektuurikeskus koostöös Tallinna Keskkonnaametiga korraldavad rahvusvahelisel autovabal päeval, 22. septembril kell 15:30-18:00 Keskkonnasõbraliku liikumise kuu tutvustuse ja uue peatänava debati Hobujaama esisel platsil.

Euroopa liikuvusnädalal, mis toimub igal aastal 16.-22. septembrini, näidatakse, kuidas linnasüda võib muutuda toredaks ajaveetmise paigaks. Euroopa liikuvusnädalal on Foorumi keskuse ees ja Tammsaare pargis lauatennise lauad ning samuti paigaldatakse Tammsaare parki rularamp, mida huvilistel on võimalus aktiivselt kasutada.  „Nende väikeste ruumiliste sekkumistega soovime näidata, et tulevane peatänav muutub lihtsast tänavast mõnusaks ajaveetmise kohaks linna südames,“ ütles abilinnapea Arvo Sarapuu.

Rohkem infot keskkonnasõbraliku liikumise kuu kohta saab veebilehelt www.tallinn.ee/liikumiskuu ning infovoldikus (saadaval eesti ning vene keeles linnavalitsuse infosaalis ja linnaosavalitsuste infosaalides). Keskkonnasõbraliku liikumise kuud korraldatakse Tallinnas viiendat korda ja seda koordineerib Tallinna Keskkonnaamet.