06.03.2018

Avatakse Eesti esimene nägemispuudega fotograafide fotonäitus

Positiiv galeriis on 12. märtsist kuni 16. märtsini üleval esmakordne fotonäitus "Teine Vaatenurk", mis koosneb nägemispuudega fotograafide loomingust.

Näituse avamine toimub 12. märtsil kell 18-20 ja korraldatakse Changemakers Academy projekti aktiivsete noorte poolt. Fotode autoriteks on Aire Bornschein, Allan Vibur, Julia Kabanova, Katrin Margus, Maia Konikova, Ülle Kirotbek.

Näitus toimub Changemakers Academy raames, milles noored teevad koostööd MTÜ Põhja-Eesti Pimedate Ühinguga, aidates kaasa nende turundusele. "Noorte ideeks oli korraldada nägemispuudega inimestele fotokoolitus ja väljasõit Eestimaa loodusesse, kus professionaalne vabatahtlik fotograaf Ain Paloson õpetas neid pildistama," lisas grupi mentor Andrei Sadovoi.

"Tegemist on väga põneva ja paljuhõlmava projektiga. Ühingu liikmed on äärmiselt huvitatud ja väga rõõmsad, et sellise kogemuse osaliseks saavad," lisas MTÜ Põhja-Eesti Pimedate Ühingu tegevjuht Helen Künnap.

Üritus toimub Changemakers Academy raames, milles noored teevad koostööd mittetulundusühinguga Põhja-Eesti Pimedate Ühing. Nende ideeks on õpetada grupile nägemispuudega inimestele pildistamist. 

Galerii on avatud 12.0316.03.2018 tööpäevadel kell 1418 ning asub Tallinnas Pelgulinnas Roo 21a.

Näitus on tasuta.

Lisainfo:
Kristel Schwede
kristel@positiiv.ee, 5809 3140

Uuri lähemalt Facebookist.