17.10.2016

Avatud Akadeemia loeng Digilahendused ja praktilised tööriistad alustavale ettevõtjale

Tallinna Ettevõtlusamet koostöös Tallinna Ülikooliga kutsub osalema loengusarja "Avatud Akadeemia 2016" loengus 27. oktoobril 2016 kell 10.00-11.30 Tallinna Ülikooli kampuses Mare õppehoones Uus-Sadama 5 Tallinna saalis (M134).

Avatud Akadeemia loengu "Digilahendused ja praktilised tööriistad alustavale ettevõtjale" lektor on Marek Mühlberg.

Alustava ettevõtja vahendid on piiratud, kuid nutika planeerimise ja heade tehnoloogiliste tööriistade abil on võimalik säästa aega ja raha ning teha enda elu lihtsamaks. Vaatleme erinevaid tarkvaralisi lahendusi, veebirakendusi ja mobiiliäppe, mis võimaldavad alustaval ettevõtjal saavutada edu ning teha igapäevast tööd efektiivsemalt.

Loeng on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine

Registreerimisvorm

Rohkem infot sügishooaja koolituste kohta Tallinna Ettevõtlusameti koolituste rubriigist.

Lisainfo:      

Krista Kink                            
Tallinna Ettevõtlusamet                            
E-post: krista.kink@tallinnlv.ee                            
Tel: 640 4225    

Lilian Rückenberg
Tallinna Ülikool
E-post: lilianr@tlu.ee
Tel: 619 9516               

"Avatud Akadeemia 2016" on teemahommiku formaadis loengust ja arutelust koosnev sari.
Loengusarja raames tutvustatakse ettevõtjatele erinevaid teemasid Tallinna Ülikooli fookusvaldkondadest ja valdkondlikest suundumustest, mis aitavad näha nende toetavat ja abistavat rolli ettevõtluse ja ettevõtlusoskuste arendamisel.
Tallinna Ülikooli õppejõud tutvustavad loengu ja järgneva arutelu käigus valdkondlikke trende, annavad ülevaate tänapäevastest ettevõtjale vajalikest tööoskustest ning vastavad arutelu käigus tekkinud küsimustele
Ülikool pakub ettevõtetele erinevaid võimalusi mitmepoolse arengu toetamiseks ja seotud väljakutsete lahendamiseks. TLÜ Avatud akadeemia on partnerite jaoks esmane kontaktpunkt koostöösuhete loomiseks Tallinna Ülikooliga. Uuri lisa.