27.01.2017

Avatud Akadeemia seminar "Mängustamine ettevõtluses"

16. veebruaril 10.00 -11.30 Tallinna Ülikooli Mare õppehoones Uus-sadama 5. Lektor on Martin Sillaots. Seminar on tasuta, pane ennast kirja ja osale!

Tallinna Ettevõtlusamet koostöös Tallinna Ülikooliga kutsub osalema loengusarja "Avatud Akadeemia 2017" seminaril 16. veebruaril 2017 kell 10.00-11.30 Tallinna Ülikooli kampuses Mare õppehoones Uus-Sadama 5 Tallinna saalis M-225.  Vaata hoone täpset asukohta Google Maps abil.

Avatud Akadeemia seminari "Mängustamine ettevõtluses" lektor on Martin Sillaots.

Mängustamine on mänguelementide kasutamine mittemängulises keskkonnas. Enamasti on mängustamise eesmärgiks suurendada osalejate motivatsiooni ja aktiivsust. Kuidas ärivaldkonnas motiveerida kliente toodet tarbima, koguda ideid teenuse arendamiseks, motiveerida töötajaid rutiinseid ülesandeid täitma, teha reklaami, tekitada kliendikogukond jne?

Seminar on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine

Registreerimisvorm

Hooaja järgmised seminarid:

Totaalne kokkuvarisemine ehk ajakirjanduse sisu ja meedia ärimudeli muutumine interneti mõjul, lektor Priit Hõbemägi (30. märts 2017)
Kuidas IKT lahenduste abil planeerida ja automatiseerida tööd alustavas ettevõttes?, lektor Marek Mühlberg (27. aprill 2017)
Kuidas sotsiaalse ettevõtlusega raha teenida?, lektor Katri-Liis Reimann (25. mai 2017)

Avatud Akadeemiasse toimub registreerimine igale loengule eraldi.

Rohkem infot kevadhooaja koolituste kohta Tallinna Ettevõtlusameti koolituste rubriigist.

Lisainfo:      

Krista Kink                            
Tallinna Ettevõtlusamet                            
E-post: krista.kink@tallinnlv.ee                            
Tel: 640 4225    

Lilian Rückenberg
Tallinna Ülikool
E-post: lilianr@tlu.ee
Tel: 619 9516               

"Avatud Akadeemia 2017" on teemahommiku formaadis loengust ja arutelust koosnev sari.
Loengusarja raames tutvustatakse ettevõtjatele erinevaid teemasid Tallinna Ülikooli fookusvaldkondadest ja valdkondlikest suundumustest, mis aitavad näha nende toetavat ja abistavat rolli ettevõtluse ja ettevõtlusoskuste arendamisel.
Tallinna Ülikooli õppejõud tutvustavad loengu ja järgneva arutelu käigus valdkondlikke trende, annavad ülevaate tänapäevastest ettevõtjale vajalikest tööoskustest ning vastavad arutelu käigus tekkinud küsimustele
Ülikool pakub ettevõtetele erinevaid võimalusi mitmepoolse arengu toetamiseks ja seotud väljakutsete lahendamiseks. TLÜ Avatud akadeemia on partnerite jaoks esmane kontaktpunkt koostöösuhete loomiseks Tallinna Ülikooliga. Uuri lisa.