02.05.2022

Avatud uste päev Tallinna Lindakivi Lasteaias

27. aprillil võttis Lindakivi lasteaed vastu juhatajaid, kolleege ja spetsialiste teistest Tallinna lasteaedadest, et jagada kogemusi töös pervasiivsete arenguhäiretega lastega.

Tallinnas on 12 pervasiivsete arenguhäiretega laste rühma mis töötavad 9 lasteaias. Mõned nendest on juba pikka aega töötanud, teised aga alles alustavad. Lindakivi lasteaia pervasiivsete arenguhäiretega laste rühm alustas oma tegevuse 2015.a. ning samuti meil on aastaid töötanud kaks tasandusrühma. Oma kogemusest rääkisid erirühmade pedagoogid, logopeedid ja eripedagoog. 

Külalised tutvusid huviga lasteaia rühmadega, arutasid päevakajaliste teemade ja probleemide üle. Kohtumise eriliseks hetkeks sai Lindakivi lasteaia liikumisõpetaja Dana Grebenjuk poolt läbiviidud liikumispaus. Tekkis ühtne tunne, valitses  soe atmosfäär. Nii külalised kui ka korraldajad jäid kohtumisega väga rahule ning avaldasid soovi sellist suhtlemist ka edaspidi jätkata.

Täname huvi ja meeldiva kohtumise eest Tallinna Haridusameti peaspetsialisti Anastasia Kozitsyna  ning Tallinna lasteaedasid Mustakivi, Raadiku, Sõbrakese, Õunake, Ojake ja Mesipuu. 

Kohtumist saab järele vaadata siit (https://youtu.be/ffawTuSE7F4)

 

Allikas: Tallinna Lindakivi Lasteaia direktor, Tamara Krõssina

Uudise rubriigid: