16.11.2021

Kristiine keskuses avatud uus nõustamis- ja vaktsineerimispunkt

Alates 15.novembrist on Kristiine keskuse külastajatel mugav võimalus end vaktsineerida COVID-19 vastu. Nõustamis- ja vaktsineerimispunkt asub keskuse esimesel korrusel, Prisma peremarketi ees. Vaktsineerimiseks ei ole vaja aega broneerida.

„Oleme seni tegutsenud koroonaennetuspunktide põhjal saanud kinnituse, et kui vaktsineerimine on inimestele lihtsasti kättesaadav ja sellega kaasneb ka nõustamine, kasutatakse seda aktiivselt. Seetõttu otsustasime teenust veelgi laiendada, et iga soovija leiaks endale sobiva võimaluse,“ märkis abilinnapea Betina Beškina. „Nakatumise näitajad on viimastel päevadel tasapisi langenud ja ehkki ei ole teada, kas see trend jääb praegu püsima, näitab statistika selgelt, et vaktsineeritud inimesed nakatuvad vähem ja põevad kergemini.“

Koroonaennetuspunktid on avatud argipäevadel kell 12–19 ja nädalavahetusel kell 10–17. 

Samadel kellaaegadel on jätkuvalt avatud nõustamis- ja vaktsineerimispunktid Lindakivi kultuurikeskuses (Jaan Koorti 22) ja Põhja-Tallinna kogukonnamajas (Kari 13).

Vabaduse väljaku nõustamis-, vaktsineerimis- ja testimispunkt teenindab soovijaid iga päev kella 9–21ni.

Kolmapäeval, 17. novembril avatakse nõustamis- ja vaktsineerimispunkt ka Balti jaamas.

Kõik koroonaennetuspunktid teenindavad soovijaid eelbroneeringuta ja tasuta, välja arvatud PCR testi tegemisel saatekirjata.

Uudise rubriigid: