05.11.2019

Baruto kutsub isasid sportima

Kuulsa sumomaadleja Baruto (Kaido Höövelsoni) juhtimisel algab eeloleval pühapäeval, 10. novembril kell 12 Tallinna spordihallis (Herne 30) Kesklinna sportlik isadepäev.

„Meie linnaosas on saanud heaks traditsiooniks kutsuda eeskätt isasid, aga ka emasid koos lastega sporti tegema. Eesti endine tuntud sumomaadleja Baruto õpetab seekord nii lastele kui isadele liikumisharjutusi, aga räägib lisaks ka Jaapanist ja oma sportlaskogemustest,“ selgitas Kesklinna vanem Vladimir Svet.   

Sportlikul isadepäeval saavad isad ja lapsed üheskoos läbida Tallinna spordihallis üheksa tegevuspunkti. Mitmekordselt Eesti maadlusmeistrilt ja Londoni olümpial 8. koha saanud Ardo Arusaarelt saab omandada maadluse algtõdesid, legorobotite töötoas loovust arendada, suurel batuudil võistelda, põneval takistusribal oma osavust proovile panna, mängida pehmete pallidega ja õppida selgeks kaasahaarav ühistants, millega päev ka lõpeb. Sissepääs üritusele on kõigile vaba.  

„Loodame, et taolised üritused ärgitavad peresid koos liikuma, ja seda mitte ainult pühade ajal, vaid ka igapäevaselt,“ lisas Svet. 

Kesklinna isadepäeva aitavad korraldada ka maadlusliit, Kiisupere lasteaed, lastekaitse liit, Kanutiaia huvikooli robootikaring, jalgpalliklubi Kalev, spordiklubi Sparta, tantsuklubi MyDance, Esmaabi OÜ. Toetavad linna sotsiaal- ja tervishoiuamet, Saku Õlletehas ja LTT hulgimüüja. 

 

Uudise rubriigid: