09.02.2016

EAS kutsub ettevõtteid kandideerima Eesti ühisstendile offshore-tööstuse messil ONS 2016

Osalemisest palume teatada hiljemalt 22. veebruaril 2016.

Mess toimub 29. augustist – 1. septembrini 2016 Stavangeris, Norras.

Norra mandrilava servast looduslike energiaressursside ammutamine võiks pakkuda tellimusi paljudele Eesti metalli- ja masinatööstuse ettevõtetele. Need kümned tuhanded inimesed, kes on nafta- ja gaasiplatvormidel tööl, vajavad aga pidevalt kõige erinevamaid tooteid ja teenuseid – tööriideid ja -jalanõusid, eriratsiooniga toiduaineid, ohutusseadmeid ning IT-lahendusi tervisemonitooringuks jne. Ka plastitööstuse tootevalik laieneb üha enam senistele metallitööstuse pärusmaadele. Sageli on just nutikatel nišitoodetel, mis esmapilgul justkui ei pruugigi ühe või teise majandussektoriga seostuda, suurema eksporditulu teenimiseks kõige suuremad võimalused.

Üle aasta aset leidval messil ONS osales 2014. aastal üle 91 000 külastaja ning ligi 1400 eksponenti kokku 10 messihallis. Täiendav info messi kohta www.ons.no.

Messil osalemist kaasrahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest

Ühisstendile on oodatud ettevõtted erinevatest tööstussektoritest: offshore-tööstus, metalli- ja masinatööstus, plastitööstus, elektroonikatööstus, meditsiinitööstus, tekstiilitööstus, toiduainetööstus, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia.

Osalustasu ettevõtte kohta on 2000€ (ilma KM-ta). Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Osalemiseks palun täita ja edastada e-postiaadressile eero.raun@eas.ee:
ONS 2016 ühisstendile kandideeriva ettevõtte registreerimisleht;
ettevõtte kontserni liikmete skeem (juhul, kui ettevõte kuulub kontserni).

 

Osalemissoovist palume teatada hiljemalt 22. veebruaril 2016.
Osalejate arv ühisstendil on piiratud.


Registreerumine ja lisainformatsioon:
Eero Raun

ONS 2016 Eesti ühisstendi projektijuht
Tel 627 9339
Eero.Raun@eas.ee  
www.eas.ee/messid