16.02.2018

EESTI 100. Haabersti Sotsiaalkeskus tähistab Eesti Vabariigi aastapäeva Nele-Liis Vaiksoo ja Olav Ehala kontserdiga

Kolmapäeval, 21. veebruaril kell 14.00 tähistatakse Haabersti Sotsiaalkeskuses (Õismäe tee 24) Eesti Vabariigi juubelit piduliku kontsert-aktusega. Esineb Nele-Liis Vaiksoo, keda saadab klaveril armastatud helilooja Olav Ehala.

Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgensoni sõnul on tänane eakate põlvkond elanud erakordsel ajal. “Paljud on sündinud ja lapsepõlve aastad veetnud esimeses Eesti Vabariigis. Pere- ja tööelu aastad on elatud nõukogude ajal ning lõpuks on olnud õnn ja rõõm näha Eesti Vabariigi taasiseseisvumist. Julgen arvata, et seetõttu on just eakatele Eesti Vabariigi sajas sünnipäev erilise tähendusega,” ütles Jürgenson.

 

Kolmapäeval, 21. veebruaril toimub Haabersti Sotsiaalkeskuse lastetoas Eesti Vabariik 100. viktoriin. Viktoriinist võtavad osa nii lastetoa lapsed, kui ka meeskonnad noortekeskusest ja linnaosa valitsusest. Koos peetakse EV100 sünnipäevapidu, mille raames saavad lapsed maitsta Eesti rahvustoite ja maiustada magusaga.

 

Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgensoni sõnul on sotsiaalkeskuse lastetoa lapsed ja töötajad valmistunud Eesti Vabariigi sajandaks sünnipäevaks pikalt. „Laste poolt on Eesti Vabariigi teemalise näitusega kaunistatud nii lastetoa ruumid, kui ka sotsiaalkeskuse üldkasutatavad koridorid. Kõigil huvilistel on võimalik laste poolt korraldatud näitusega tutvuda Haabersti Sotsiaalkeskuses,” sõnas linnaosa vanem.

 

Neljapäeval, 22. veebruaril kell 15.00 tähistavad Eesti Vabariigi aastapäeva Haabersti Sotsiaalkeskuse huviringid. Kavas on huviringide vaheline viktoriin Eesti ajaloost aastatel 1918 – 2018. Kontserdil esinevad Haabersti Sotsiaalkeskuse huviringid, kammerkoor Piccolo ja seeniortantsurühm Karikakar.

 

Nele-Liis Vaiksoo ja Olav Ehala kontsert on tasuta!

 

Uudise rubriigid: