03.10.2017

EOK Spordinädal 2017

EOK Spordinädala raames toimusid meie koolis mitmed vahvad spordiüritused.

EOK Spordinädal 2017 meie koolis sai läbi reedel (29.09), kui oma panuse aktiivsesse liikumisse andsid 6.-9. klassi õpilased, kes võtsid Tallinnas Järve metsas üksteiselt mõõtu erinevates vahvates võistlustes. Toimus traditsiooniline murdmaateatejooks, kus 6.A ja 8.A klassi noored oma vanuseklassis võidukarika koju tõid. Enne seda aga said kõik õpilased klassiti osa võtta uudsest takistusjooksust 2.5 km pikkusel matkarajal, kus noortel tuli lahendada erinevaid ülesandeid, et lõpuks finišisse jõuda. Võtmesõnadeks olid koostöö ja kiire mõtlemine.
Kolmapäeval, 27.09 toimus spordipäev meie 1.-5. klassi jutsidel, kes võistlesid omavahel teatejooksus, 60 m jooksus, palliviskes, kaugushüppes ja ümber kooli jooksus. Tublimatele sportlastele läks jagamisele 120 medalit ja diplomit. Suure teoga said hakkama ka 6.A klassi õpilased, kes kohtunikena aitasid õpetajaid tervet pikka päeva kontrolli all hoida!
Mis aga kõige tähtsam, vahva spordinädal tõi kõigile palju rõõmu ja toredaid mälestusi. Täname kõiki osalisi ja abistajaid!