01.10.2018

Eelinfo 1.-7. oktoober

Esmaspäev, 1. oktoober

 

9.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet juhib linnaosa valitsuse juhtkonna nõupidamist.

9.30 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson juhib Haabersti Linnaosa Valitsuse osakonnajuhatajate ja allasutuste juhatajate töönõupidamist.

9.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib linnaosavalitsuse juhtkonna nõupidamist.

10.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamisel keskkonnaametiga.

10.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Haridusameti esindajatega.

10.00 Mustamäe Kalafestivali korraldamise koosolek, juhatab linnaosa vanema asetäitja Inna Fjodorova.

10.00 Lasnamäe linnaosa vanema asetäitja Indrek Ahlberg juhib LOV osakonnajuhatajate ja allasutuste töönõupidamist.

11.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Kultuuriameti esindajatega.

11.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson tutvub Haabersti Vene Gümnaasiumi staadioni ehitusega.

11.00 abilinnapea Eha Võrk juhatab nõupidamist Linnavaraametiga.

11.30  Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva osaleb nõupidamisel Tallinna Haridusameti esindajatega.

11.45 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Spordi- ja Noorsooameti esindajatega.

12.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Nõmme Maja aulas rahvusvahelise eakatepäeva kontserdil.

12.30 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamisel kaasamisnõunikuga.

13.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb nõupidamisel abilinnapea Andrei Novikoviga.

13.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Tallinna lasteaedade teemalisel arutelul.

13.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva osaleb töönõupidamisel Eesti Noorsootöö Keskuse esindajatega.

13.30 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva kohtub Saksamaa suursaadiku esindajatega.

13.30 Mustamäel toimub projekt „Oskan ja aitan“. Esmaabikoolitus Mustamäe lasteaiaõpetajatele Kultuuriköök 82-s.

14.00 linnavalitsuse kabinetinõupidamine

14.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib linnaosa haljastuse ja heakorrateemalist nõupidamist.

14.00 Töökoosolek noortele pakutava programmi SPIN käivitamise võimalusest Mustamäel, juhatab Mustamäe linnaosa vanema asetäitja Inna Fjodorova.

15.00 abilinnapea Eha Võrk kohtub kodanikuga.

15.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova ja abilinnapea Tõnis Mölder osalevad disc golf’i teemalisel nõupidamisel.

15.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet avab Hopneri majas Kesklinna sotsiaalkeskuse hooaja.

15.00-17.30 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.

15.00–18.00 Mustamäe Linnaosa Valitsuses toimub kodanike vastuvõtt.

16.00 abilinnapea Eha Võrk büroo nõupidamisel.

 

Teisipäev, 2. oktoober

 

9.15 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson juhib Haabersti linnaosa mittetulundustegevuse komisjoni koosolekut.

10.00 abilinnapea Eha Võrk külastab Lasnamäe linnaosa valitsuses KÜ infopunkti.

10.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb ühekordsete plasttopside teemalisel arutelul Saku Õlletehase esindajatega.

10.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson avab Tallinna Loomaaias Haabersti lasteaedade orienteerumismängu.

10.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb koolijuhtide ja -meeskondade nõupidamisel.

10.15 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva kohtub abilinnapea Eha Võrguga.

10.30 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb SA Õpilasmaleva nõukogu koosolekul.

11.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Spordi- ja Noorsooameti juhi konkursikomisjoni töös.

11.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet tervitab linnaosa omastehooldajate koolituspäeval osalejaid.

11.15 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson tutvub Järveotsa Gümnaasiumi õpilaste purjetamistunniga Haven Kakumäe jahisadamas.

12.00 abilinnapea Tõnis Mölder osaleb Tallinna Tugikeskus Juks näituse avamisel.

12.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva osaleb linnavarakomisjoni koosolekul.

13.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb nõupidamisel linnapea Taavi Aasaga.

13.00 abilinnapea Tõnis Mölder külastab Tallinna Toidupanka.

13.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe kohtub Põhja-Tallinna linnaosa vanema Raimond Kaljulaiu ja Haabersti linnaosa vanema Marek Jürgensoniga.

14.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb Mustamäe teemalisel nõupidamisel Linnavolikogu esimehe Mihhail Kõlvartiga, abilinnapea Vadim Belobrovtsevi ja Mustamäe linnaosa vanema Lauri Laatsiga.

14.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson osaleb koosviibimisel Järveotsa Gümnaasiumis, kus Jaapani Suursaatkond Eestis annab koolile üle Jaapani Välisministeeriumi aukirja eduka koostöö eest jaapani keele ja kultuuri õpetamisel.

14.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet avab lasteaedade õpetajate abide motivatsioonipäeva kino Artis saalis.

14.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva õnnitleb Lasnamäe sotsiaalkeskuse kliente eakate päeva puhul.

15.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Põhja-Tallinna linnaosa õpetajate tunnustusüritusel.

15.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva osaleb Lasnamäe eakate nõukogu koosolekul.

16.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Bulgaaria aukonsuli Dr Indrek Lauluga.

16.30 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson osaleb linnaosa valitsuse vabaõhukontoris Paldiski mnt 159 hoovis.

17.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe avab linnaosavalitsuse välikontori Kirsi 8a.

17.30 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson osaleb linnaosa valitsuse vabaõhukontoris Päevalille tänav 9 hoovis.

18.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub sarja „101 rahvakohtumist“ raames Kesklinna elanikega.

18.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis kohtub Nõmme Rotary klubi liikmetega.

18.00 Mustamäe linnaosa vanema Lauri Laatsi pidulik vastuvõtt Mustamäe haridustöötajatele Estonia kontserdisaalis. Tervitab linnapea Taavi Aas. 

 

Kolmapäev, 3. oktoober

 

8.30 abilinnapea Eha Võrk osaleb maakomisjoni koosolekul.

9.00 Mustamäe linnaosa vanema asetäitja Tarmo Richard Klamp kohtub Tallinna Tehnikaülikooli maastikuarhitektidega, teemaks projekt „Ajutine Mustamäe“.

10.00  linnavalitsuse istung

10.30 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Tallinna Linnavolikogu esimehe Mihhail Kõlvartiga eralasteaedade küsimuses.

11.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev avab Rukkilille lasteaia mänguväljaku.

11.30 Mustamäe linnaosa vanema Lauri Laatsi pidulik vastuvõtt Mustamäe linnaosa oktoobrikuu eakatele juubilaridele Nõmme Kultuurikeskuses.  

12.00 linnavalitsuse istungi järgne pressikonverents Tallinna pressikeskuses (Estonia pst 9, IV korrus, SOLARIS).

12.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe osaleb Kristiine välitreeningute sarja viimases välitreeningus Löwenruh` pargis (Mustamäe tee 59a).

13.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev koos Haabersti linnaosa vanema Marek Jürgensoniga külastab Haabersti linnaosa.

13.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamisel transpordiameti juhataja ja linnaplaneerimise ameti juhatajaga.

13.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson külastab Meelespea lasteaeda.

13.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb Lasnamäel Raadiku ümarlaual Lasnamäe linnaosa vanema Maria Juferevaga.

13.30 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson tutvub Õismäe Gümnaasiumi staadioniga.

14.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson osaleb Haabersti Sotsiaalkeskuses (Õismäe tee 24) Peeter Langovitsi fotonäituse näituse Tagasivaade – Väike-Õismäe avamisel.  Näitus on pühendatud Haabersti linnaosa  25. aastapäevale.

14.00 abilinnapea Tõnis Mölder osaleb Lilleküla turvakodu sünnipäeval avakõnega.

14.00 Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats ning vanema asetäitjad Inna Fjodorova ja Tarmo Richard Klamp osalevad Tallinna arengukava arutelul.

15.00 abilinnapea Tõnis Mölder osaleb Koolitervishoiu nõukogu koosolekul.

15.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb SA Tallinna Koolitervishoiu nõukogu koosolekul.

16.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson osaleb Õismäe Vene Lütseumi hoolekogu koosolekul.

18.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Harku rabametsas 90. Rabajooksu avatud jooksutrennis.

18.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet avab korteriühistute infopäeva Kesklinna sotsiaalkeskuses.

19.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb ettevõtlusauhindade üleandmise galal.

 

Neljapäev, 4. oktoober

 

9.00-11.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet jätkab linnaosa parkide turvalisuse hindamist koos politsei ja arhitektide esindajatega, ringkäik Tornide väljakul ja Toompargis.

10.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.

10.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson tervitab linnaosa eakaid kinohommikul Mustamäe Apollo kinos.

10.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva tervitab lasteaedade ühisürituse osalejaid Kivila pargis.

11.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb nõupidamisel Taavi Aasaga.

12.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillise, linnaosavanema asetäitjate ja linnaosavalitsuse osakondade juhtide koosolek.

12.30 abilinnapea Eha Võrk osaleb abilinnapea Tõnis Mölderiga Nafta 1a nõupidamisel.

15.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev külastab Moldova Vabariigi saatkonda Eestis.

15.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva ja Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe osalevad Tallinna Linnavolikogu Keskerakonna fraktsiooni koosolekul.

16.00 Tallinna Linnavolikogu istung

18.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Õpetajate Päeva Galal.

18.00 Mustamäel Kultuuriköök 82-s toimub toitumiskoolitus „Tervislik toit lihtsalt ja odavalt“. 

 

Reede, 5. oktoober

 

8.00-15.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet tervitab õpetajate päeva puhul pedagooge koolides ja lasteaedades.

9.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev avab BaltMet meedia foorumit.

10.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Spordi- ja Noorsooameti esindajatega.

10.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb jäätmemajanduse teemalisel nõupidamisel.

10.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva kohtub Eesti Toidupanga esindajatega.

10.30 abilinnapea Eha Võrk külastab Kristiine ehitusobjekte ja osaleb nõupidamisel Kristiine linnaosa vanema Jaanus Riibega.

11.30 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Haridusameti esindajatega.

11.30 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva osaleb Lasnamäe Noortekeskuse üritusel „Multi-Kulti“.

12.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova avab Tallinna energiapäeva seminari ja osaleb üritustel.

12.40 abilinnapea Tõnis Mölder ütleb Eakate festivalil linna poolt tervitussõnad

14.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib heakorra- ja haljastusteemalist nõupidamist.

16.00 Mustamäe Avatud Noortekeskus peab sünnipäeva, tervitab Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats.

17.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet avab linnaosa 25. aastapäevale pühendatud rahvakohtumise Keldrimäe asumis.

 

Laupäev, 6. oktoober

 

12.00–16.00 Mustamäe Kalafestival Parditiigi pargis, avab Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats. Suur laat, kalapüügivõistlus, kalamehejutud ja kalaroad Vladislav Koržetsilt, muusikat teeb Väliharf jpm.

14.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis avab Nõmme kultuurikeskuses koolialustajate kabeturniiri.