11.06.2018

Eelinfo 11.-17. juuni

Esmaspäev, 11. juuni

9.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson juhib Haabersti Linnaosa Valitsuse osakonnajuhatajate ja allasutuste juhatajate töönõupidamist.
9.00 Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats juhatab koosolekut MLOV linnamajanduse osakonnaga; osalevad vanema asetäitja Tarmo Richard Klamp, linnamajanduse osakonna juhataja Urmas Kõpp, peaspetsialist Sirje Nõmmann ja arhitekt Margarita Lykke.
9.00
Pirita linnaosa vanem Alina Tubli juhib linnaosa juhtkonna koosolekut.
9.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib linnaosavalitsuse juhtkonna nõupidamist.
9.45 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb nädalaplaani koosolekul.
10.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Tallinna Haridusameti esindajatega.
10.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb Õismäe rabasse rajatavate terviseradade teemalisel nõupidamisel Tallinna abilinnapea Kalle Klandorfi, Haabersti linnaosa vanema Marek Jürgensoni ning kommunaalameti ja keskkonnaameti esindajatega.
10.00 Mustamäe linnaosakogu haridus- ja kultuurikomisjoni koosolek Tallinna Lasteaias Õunake.
10.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib LOV osakonnajuhatajate ja allasutuste töönõupidamist.
11.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb Maleva 18 teemalisel nõupidamisel.
11.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamisel keskkonnaametiga.
11.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Tallinna Kultuuriameti esindajatega.
11.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe jubib linnamajanduse osakonna koosolekut.
11.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb lisaeelarve nõupidamisel.  
11.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib LOV meedianõupidamist.
12.00 abilinnapea Eha Võrk juhatab nõupidamist Linnavaraameti juhtkonnaga
12.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Eesti Maadlusliidu esindajatega.
13.00 - 15.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe külastab linnaosa lasteaedu.
13.15 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva osaleb nõupidamisel linnavaraametiga.
14.00 linnavalitsuse kabinetinõupidamine.
14.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson külastab Järveotsa Gümnaasiumi.
15.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb nõupidamisel abilinnapea Vadim Belobrovtsevi, Linnavaraameti, Spordi- ja Noorsooametiga ning Lasnamäe linnaosa vanema Maria Juferevaga.
15.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb Tallinna Energiaagentuuri Nõukogu koosolekul.
15.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe reklaamialane nõupidamine.
15.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb Merivälja Kooli ja Tallinna Konstantin Pätsi Vabaõhukooli edukate õpilaste vastuvõtul.
15.00–18.00 Mustamäe Linnaosa Valitsuses toimub kodanike vastuvõtt.
16.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe kohtub Haraka lasteaia hoolekogu liikmetega.
16.30 abilinnapea Eha Võrk ja abilinnapea Tõnis Mölder kohtuvad kodanikuga.
18.00 Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats osaleb Tallinna 32. Keskkooli tänuõhtul.
18.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb Pirita Majandusgümnaasiumi edukate õpilaste vastuvõtul.

Teisipäev, 12. juuni

8.30 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli kohtub kodanikuga.
9.00 Mustamäe Linnaosa Valitsuse juhtkonna koosolek, juhatab linnaosa vanem Lauri Laats.
9.30 abilinnapea Vadim Belobrovtsev külastab konverentsi „Nutiseade mis on alati sinuga“ Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumis.
9.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe Tondimõisa pargi külastus.
10.00 abilinnapea Eha Võrk juhatab eelarve-teemalist nõupidamist Linnavaraametiga.
10.00 Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats kohtub linnaosa KÜ-de esindajatega.
10.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson tutvub Veskimetsa ja Mustjõe asumi ning Õismäe tee 115 hoovi heakorraga.
10.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe tutvub Nõmme ja Tulika tänava ehitustööde algusega.
11.00 abilinnapea Eha Võrk juhatab Linnavaraameti ehitusobjektide nõupidamist.
11.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Spordi- ja Noorsooameti esindajatega.
11.00 Tervisetelk Männi pargis.
12.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe tervitab filmiklubi liikmeid Salme Kultuurikeskuses.
13.00 abilinnapea Tõnis Mölder võtab osa EMIN 2 projekti avamisest (Paagi 8).
13.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva osaleb hallatavate asutuste juhtide analüütilise hindamise kokkuvõtete tegemisel.
14.30 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Tallinna Spordikooli juhi Maksim Butšenkoviga.
14.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe lisaeelarve nõupidamine.
15.30 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib töönõupidamist Lasnamäe linnaosa valitsuse eelarve juhtivspetsialisti Natalja Guppaliga.
16.00 abilinnapea Tõnis Mölder osaleb Tallinna Eriarstikeskuse avamisel (Linnamäe tee 3, V korrus).
16.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamisel kaasamisnõunikuga.
16.30 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson osaleb linnaosa valitsuse vabaõhukontoris Ehitajate tee 113 hoovis.
17.30 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson osaleb linnaosa valitsuse vabaõhukontoris Õismäe tee 7 hoovis.
18.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Põhja-Tallinna elanikega ürituse „101 kohtumist rahvaga“ raames.

Kolmapäev, 13. juuni

8.30 abilinnapea Eha Võrk osaleb maaküsimuste lahendamise komisjoni koosolekul.
10.00 linnavalitsuse istung
10.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe meedianõupidamine.
11.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb SA Tallinna Kultuurikatel nõukogu koosolekul.
12.00 linnavalitsuse istungi järgne pressikonverents Tallinna pressikeskuses (Estonia pst 9, IV korrus, SOLARIS)
13.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Monaco aukonsuli Jüri Tamme ja Tallinna Transpordiameti esindajatega 2018. aasta elektriautode maratoni korraldamise teemal.
13.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgensoni pidulik vastuvõtt linnaosa gümnaasiumilõpetajatele Haabersti Vaba Aja Keskuses.
13.00 Mustamäe linnaosa vanema asetäitja Inna Fjodorova juhatab koosolekut MLOV kultuurisektoriga.
14.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Tallinna Alushariduse Juhtide Ühenduse esindajatega.
14.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe kohtumine KÜ Tulika 62 esindajatega.
14.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis avab Nõmme Majas Nõmme eakate nõukogu moodustamise koosoleku, osaleb ka abilinnapea Tõnis Mölder. 
14.30 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb Õismäe rabasse rajatavate terviseradade teemalisel koosolekul Õismäe rabas.
15.15 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Vanalinna Hariduskolleegiumi esindajatega.
18.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev külastab Taekwondo demonstratsioonesinemisi Kalevi spordihallis.
18.00 Kepikõnnitreenig Männi pargis.
18.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe avab „Lille asumi kohtumisõhtu ja linnaosa välikontori” Maasika-Vaarika tänava haljasalal.

Neljapäev, 14. juuni

9.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Euroopa Liidu programmi URBACT esindajatega.
9.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva kohtub eelregistreeritud kodanikuga.
9.30 Mustamäe linnaosa vanema asetäitja Inna Fjodorova juhatab koosolekut MANKi ja kultuurisektoriga.
10.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.
10.00 Mustamäe Linnaosa Valitsus ning Politsei ja Piirivalveamet allkirjastavad koostöölepingu; osalevad linnaosa vanem Lauri Laats ja vanema asetäitja Tarmo Richard Klamp.
11.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb nõupidamisel linnapea Taavi Aasaga.
11.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson osaleb Haabersti linnaosa haridusjuhtide ümarlaual.
11.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva tervitab Harvardi ülikooli tudengeid Lasnamäe linnaosa valitsuse majas.
12.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub UEFA Superkarikamängu orgkomitee esindajatega.
13.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis külastab renoveeritavat Pääsküla kooli.
14.00 Mustamäe haridusasutuste, MLOV ja MLOV allasutuste esindajad tutvuvad Mustamäe peatselt valmiva spaakeskusega Akadeemia 30.
14.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib töönõupidamist Lasnamäe sauna juhatajaga.
14.30 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb mahetoidu ümarlaua koosolekul Sinilille lasteaias.
15.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev ja Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osalevad Tallinna Linnavolikogu Keskerakonna  fraktsiooni koosolekul.
16.00 linnavolikogu istung
17.00
Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Pääsküla küüditatute mälestusmärgi juures mälestustseremoonial.
Abilinnapea Züleyxa Izmailova on väljasõidul Niliske mahetallu koos mahetoidu pilootprojektis osalevate lasteaedade esindajate ja lasteaedade toitlustajatega.

Reede, 15. juuni

9.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva kohtub eelregistreeritud kodanikuga.
10.00 linnapea Taavi Aas ja Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe tutvuvad valminud uue Löwenruh pargi silla ja parklaga.
10.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli juhib Pirita saabuvate ürituste koosolekut.
10.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva kohtub eelregistreeritud kodanikuga.
11.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.
11.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib töönõupidamist Lasnamäe linnaosa valitsuse haldussekretäri Birgit Mihhailoviga.
12.30 abilinnapea Tõnis Mölder osaleb uimastiennetuse valitsuskomisjoni istungil.
13.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva tervitab Lasnamäe Kinoklubi liikmeid Lindakivi Kultuurikeskuses.
14.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis külastab Nõmme turgu.
17.00 Männi pargis toimub suur suvealguspidu Ivo Linnaga. Avab ja tervitab Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats. 

Laupäev, 16. juuni  

11.00 Haabersti lastehommik Järveotsa mänguväljakul (Järveotsa tee 15a). Osaleb Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson.
16.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev külastab Kadriorg 300 kontserti.
17.30 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva osaleb Valgevene rahvuspäeva pidustustel Keila-Joa lossis Schloss Fall.

Pühapäev, 17. juuni

12.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev avab Männi pargis Rahvuskunstide festivali.
12.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe avab lastehommiku Löwenruh pargis (Mustamäe tee 59a).
12.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Vabaduse pargis Nõmme IV laulu- ja tantsupäeval.
13.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb KENA presidendina Eestimaa aasta pere väljakuulutamisel Särgava residentsis.
18.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva tervitab „Pull up jam“ võistluse osalejaid.