12.10.2020

Eelinfo 12.-18. oktoober 2020

Esmaspäev, 12. oktoober

10.00 Tallinna linnavolikogu esimees Tiit Terik osaleb Euroopa regioonide komitee hübriidistungil.

12.00 linnapea Mihhail Kõlvart osaleb Vene Kultuuri Linnafestivali fotonäituse avamisel (Vabaduse väljaku tunnelis).

12.00 Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats osaleb Vilde staadioni ehituse lepingu allkirjastamisel.

13.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Avatud Kooli nõukogu esimees Rasmus Raskiga.

13.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe külastab Kristiine Tegevuskeskust.

15.00 Kesklinna vanem Monika Haukanõmm võtab vastu linnakodanikke.

15-17.00 Mustamäe linnaosa valitsuse välikontor Sütiste Maxima juures.

17.00 Tallinna linnavolikogu esimees Tiit Terik juhatab linnavolikogu rahanduskomisjoni koosolekut.

18.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Vlad ja Veera Staniševskite näituse avamisel Pärnu mnt galeriis.

Teisipäev, 13. oktoober

9.30 Lasnamäe linnaosa vanem Vladimir Svet osaleb Tallinna Kuristiku Lasteaia direktori valimise komisjonis.

10.00 Tallinna linnavolikogu esimees Tiit Terik osaleb Euroopa regioonide komitee hübriidistungil.

11.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe kohtub Tallinna Huvikeskuse Kullo direktori Ronne Säraga.

11.30 Kesklinna vanem Monika Haukanõmm avab Raua sauna virtuaalse sünnipäeva.

12.00 Lasnamäe linnaosa vanem Vladimir Svet kohtub seminaril "Millest alustada, kui oled kaotanud töö?" osalejatega Lindakivi Kultuurikeskuses.

13.00 abilinnapea Betina Beškina osaleb AS Lääne-Tallinna Keskhaigla nõukogu koosolekul.

13.00 abilinnapea Andrei Novikov osaleb elektribuss Yutong pressiüritusel Tallinna Linnatranspordi bussidepoos (Kadaka tee 62a).

14.00 abilinnapea Eha Võrk kohtub Tallinna Kunstihoone juhtkonnaga renoveerimise teemal.

17.30 Kesklinna vanem Monika Haukanõmm osaleb linnaosakogu koosolekul.

 

Kolmapäev, 14. oktoober

10.00 linnavalitsuse istung

10.00 Tallinna linnavolikogu esimees Tiit Terik osaleb Euroopa regioonide komitee hübriidistungil.

12.00 linnavalitsuse istungi järgne pressikonverents Tallinna esitluskeskuses (Vabaduse väljak 7, esimene korrus).

12.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe osaleb Tallinna vanausuliste Kibuvitsa palvela 90. aastapäeva tähistamisel (Kibuvitsa tn 6).

13.00 linnavalitsuse istungi järgne pressikonverents (vene keeles).

13.00-15.00 Põhja-Tallinna vanem Peeter Järvelaid osaleb eakate abipakkide jagamisel.

14.00 abilinnapea Betina Beškina kohtub Laste Turvakeskuse juhtkonnaga.

14.00 abilinnapea Eha Võrk tunnustab projektides „Hoovid korda“ ja „Fassaadid korda“ osalenud korteriühistuid, üritus toimub Poska majas.

14.00 Lasnamäe linnaosa vanem Vladimir Svet osaleb Tallinna Paekaare Lasteaia direktori valimise komisjonis.

14.00 Kesklinna vanem Monika Haukanõmm osaleb vanalinna korraldatud jäätmeveo teemalisel nõupidamisel.

14.00 Haabersti linnaosa vanem Andre Hanimägi osaleb Haabersti Päevakeskuse (Õismäe tee 24) sünnipäeva tähistamisel.

15.00 linnapea Mihhail Kõlvart osaleb Tallinna Tõnismäe riigigümnaasiumi arhitektuurivõistluse preemiate kätteandmisel Eesti Rahvusraamatukogus.

15.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe osaleb Tallinna Spordi- ja Noorsooameti mittetulundusühingute projektide toetamise komisjoni koosolekul.

16.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib linnaosa korteriühistute e-infotundi „Söödav linnaaed - milleks ja kuidas luua linnakeskkonnas söödavate taimede aed“. Teemat selgitab Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalameti linnaaianduse projektijuht Maria Derlõš.

16.00 Kesklinna vanem Monika Haukanõmm arutab ettevõtjatega jõulude tähistamist vanalinnas.

16.00 Lasnamäe linnaosa vanem Vladimir Svet arutab Läänemere 36 esindajatega parkimise probleeme.

17.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Tallinna Kopli Püha Nikolause koguduse preestri Jevgeni Startseviga Kopli kalmistu kabeli küsimustes.

17.30 abilinnapea Eha Võrk osaleb venekeelsel korteriühistute seminaril „Erinevate lubade taotlemine ja vajalikkus korteriühistu ehitustegevuse planeerimisel" Vene Kultuurikeskuses.

18.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe osaleb KÜ Mooni 18 üldkoosolekul.

Neljapäev, 15. oktoober

9.00 Kesklinna vanem Monika Haukanõmm osaleb Rõõmutarekese lasteaia hoolekogus.

9.00 -11.00 Põhja-Tallinna vanem Peeter Järvelaid osaleb eakate abipakkide jagamisel.

10.00 Lasnamäe linnaosa vanem Vladimir Svet arutab koostööpartneritega noorsootööd ja ohutust tänavatel.

13.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev juhib Lavamaa tn spordikeskuse projekti teemalist nõupidamist.

15.00 Lasnamäe linnaosa vanem Vladimir Svet vastab elanike küsimustele telefoni teel.

16.00 Tallinna linnavolikogu istung.

16.00 Lasnamäe linnaosa vanem Vladimir Svet arutab Raadiku Arendus OÜ esindajaga Raadiku kvartali liikluskorraldust ja jalakäijate
ohutust.   

16.00 Kesklinna vanem Monika Haukanõmm osaleb Kesklinna helkuriabi kampaanias.

18.15 Põhja-Tallinna vanem Peeter Järvelaid osaleb Ehte Humanitaargümnaasiumi hoolekogus.

Reede, 16. oktoober

10.30 Kesklinna vanem Monika Haukanõmm külastab Kassisaba asumit ja kohtub asumiseltsi esindajatega.

11.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Eesti Kaasaegse Kunsti Muuseumi esindajatega.

13.00 Kesklinna vanem Monika Haukanõmm tervitab Vanurite Eneseabi- ja Nõustamisühingut (VENÜ) 25. aastapäeva puhul.

14.00 Kesklinna vanem Monika Haukanõmm tutvub lauluväljakul Rahvarinde muuseumi uute ruumidega.

16.00 linnapea Mihhail Kõlvart ja abilinnapea Vadim Belobrovtsev osalevad Tallinna Inglise kolledži 80. aastapäevale pühendatud vastuvõtul (kooli aulas).

Laupäev, 17. oktoober

10.00 abilinnapea Betina Beškina osaleb ülemaailmse rinnavähi teadlikkuse kuu raames toimuval üritusel Pelgulinna Sünnitusmaja juures.

20.00 Lasnamäe linnaosa vanem Vladimir Svet avab Tallinna Ööjooksu Ülemistel.