15.04.2019

Eelinfo 15.-21. aprill

Esmaspäev, 15. aprill
9.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet juhib linnaosa valitsuse juhtkonna nõupidamist.
9.30 Haabersti linnaosa vanema kohusetäitja Oleg Siljanov juhib Haabersti Linnaosa Valitsuse osakonnajuhatajate ja allasutuste juhatajate töönõupidamist.
9.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib linnaosavalitsuse juhtkonna nõupidamist.
10.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Haridusameti esindajatega.
10.00 Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats juhatab koosolekut linnamajanduse osakonnaga, teemaks linnaosa heakord.
10.00 Pirita linnaosa vanema asetäitja Kalle Jõks juhib linnaosavalitsuse töötajate koosolekut.
10.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb suviste Ravila pargi kontsertide korraldustoimkonna koosolekul
10.00 Lasnamäe linnaosa vanema asetäitja Indrek Ahlberg juhib linnaosa valitsuse osakonnajuhatajate ja allasutuste töönõupidamist
10.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib linnaosavalitsuse meedia töönõupidamist.
11.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib haljastuse ja heakorrateemalist nõupidamist.
11.00 abilinnapea Eha Võrk juhatab nõupidamist Linnavaraametiga.
11.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Kultuuriameti esindajatega.
11.30 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Nõmme Kevade korralduskoosolekul.
12.30 Haabersti linnaosa vanema kohusetäitja Oleg Siljanov osaleb heakorra teemalisel koosolekul kommunaalametis.
12.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.
13.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb büroo nõupidamisel.
14.00 linnavalitsuse kabinetinõupidamine
14.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet tervitab Raimond Valgre meenutuskontserdi kuulajaid Kesklinna sotsiaalkeskuses.
15.00 Haabersti linnaosa vanema kohusetäitja Oleg Siljanov kohtub eelregistreeritud kodanikega.
15.00–18.00 Kodanike vastuvõtt.
18.00 Pirita linnaosa vanema asetäitja Kalle Jõks osaleb linnaosakogu koosolekul.

Teisipäev, 16. aprill
10.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Spordi- ja Noorsooameti esindajatega.
10.00 Mustamäe Linnaosa Valitsuse ettevõtluskomisjoni koosolek, juhatab linnamajanduse osakonna juhataja Urmas Kõpp.
10.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis kohtub Pääsküla kooli direktori Leena Saagiga.
10.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb büroo nõupidamisel.
10.30 Lasnamäe linnaosa vanema asetäitja Indrek Ahlberg juhib töönõupidamist Lasnamäe linnaosa linnamajanduse osakonna juhatajaga
11.00 Arte Gümnaasiumi heakorratalgud.
11.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb Perekonnaseisuameti renoveerimisjärgsel avamisel.
13.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb Elamumajanduskonverentsi teemalisel nõupidamisel Linnavaraameti esindajatega.
13.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Korvpalliliidu esindajatega.
13.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet juhib nõupidamist Kalev Spa ja Kanutiaia huvikooli esindajatega teemal „Noored Kanuti aias“.
13.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis tänab Rabajooksu vabatahtlikke.
14.00 Haabersti linnaosa vanema kohusetäitja Oleg Siljanov avab Haabersti liiklusväljakul koolinoorte Jüriöö jooksu.
14.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib linnaosa eluasemekomisjoni koosolekut.
17.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe osaleb Kristiine linnaosakogu koosolekul.
18.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet osaleb Suitsupääsupesa lasteaia hoolekogus.

Kolmapäev, 17. aprill
9.30 linnavalitsuse kabinetinõupidamine
10.00 linnavalitsuse istung
10.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet tervitab Lotte lasteaia laulupäeval osalejaid.
10.30 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb linnavalituse paindliku tööaja infotunnis.
12.00 linnavalitsuse istungi järgne pressikonverents Tallinna pressikeskuses (Estonia pst 9, IV korrus, SOLARIS).
12.30 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Integratsiooni Sihtasutuse nõukogu esimehega.
13.00 Tallinna Lepistiku Lasteaia heakorratalgud.
13.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Integratsiooni Sihtasutuse nõukogu koosolekul.
14.00 Lasnamäe linnaosa vanema asetäitja Indrek Ahlberg osaleb linnavarakomisjoni koosolekul
14.30 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb „Nõmme talendi“ korraldustoimkonna koosolekul.
17.30 Kesklinna vanem Vladimir Svet juhib arutelu Uue Maailma kogukonnaaia rajamisest.
17.30 Mustamäe korteriühistute ümarlaud, avab ja osaleb linnaosa vanem Lauri Laats.

Neljapäev, 18. aprill
8.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe osaleb Sisekaitseakadeemias toimuval juhtumipõhise kriisireguleerimisalase stsenaariumi praktilisel seminaril.
9.00 Pirita linnaosa vanema asetäitja Kalle Jõks osaleb kriisireguleerimise alasel seminaril.
10.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub abilinnapea Eha Võrgu ja Haridusameti esindajatega.
10.00 Haabersti linnaosa vanema kohusetäitja Oleg Siljanov osaleb Haabersti Linnaosa Valitsuse korraldatavatel talgutel Järveotsa tee hoovides. Talgutel korrastatakse Järveotsa tee 3-11, 21-25 ning 37-45 hoove.
10.00 Tallinna Sõbrakese Lasteaia heakorratalgud.
10.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb Haridusameti ehitusobjektide nõupidamisel abilinnapea Vadim Belobrovtseviga.
11.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb nõupidamisel linnapea Mihhail Kõlvartiga.
10.00–12.00 Mustmäe Linnaosa Valitsuse linnamajanduse osakonnas kodanike vastuvõtt.
11.30 abilinnapea Vadim Belobrovtsev õnnitleb Linnamäe Lasteaeda nende 30. sünnipäeva puhul.
12.00 Mustamäe Päevakeskuses suure reede hingehoidlik tund EELK Mustamäe Maarja Magdaleena koguduse õpetaja Tiina Klementiga. Osaleb linnaosa vanem Lauri Laats.
12.00 Nõmme linnaosa vanema Grete Šillise, linnaosavanema asetäitjate ja linnaosavalitsuse osakondade juhtide koosolek.
13.00 Mustamäe linnaosa suured heakorratalgud Männi pargis.
13.00 Haabersti linnaosa vanema kohusetäitja Oleg Siljanov õnnitleb Haabersti Vaba Aja Keskuses linnaosa eakaid juubilare.
13.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet osaleb Reidi tee ehitusnõupidamisel.
14.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe avab eakate tantsuõhtu Tallinna Puuetega Inimeste Kojas. Esineb ansambel TaSoKe.
16.00 linnavolikogu istung