16.04.2018

Eelinfo 16.-22. aprill

Esmaspäev, 16. aprill
8.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb Pirita Tervisenädala sündmusel.
9.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli juhib linnaosa juhtkonna koosolekut.
9.00
Kesklinna vanem Vladimir Svet juhib linnaosa valitsuse juhtkonna nõupidamist.
9.00 Nõmme linnaosa vanema Grete Šillise, nõunike ning osakondade ja allasutuste juhtide koosolek.
9.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib linnaosavalitsuse juhtkonna nõupidamist.
9.30 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson juhib Haabersti Linnaosa Valitsuse osakonnajuhatajate ja allasutuste juhatajate töönõupidamist.
9.45
Pirita linnaosa vanem Alina Tubli kohtub Iru ristmiku ehitajatega.
10.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Haridusameti esindajatega.
10.00 Mustamäe linnaosa vanema Lauri Laatsi nõupidamine linnamajanduse osakonnaga, osalevad Urmas Kõpp ja Margarita Lykke.
10.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet juhib linnaosa kultuuriürituste teemalist nõupidamist. 
10.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb sotsiaalmeedia koolitusel
10.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib LOV osakonnajuhatajate ja allasutuste töönõupidamist
11.00
Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib LOV meedianõupidamist
11.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Kultuuriameti esindajatega.
11.00 Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid juhatab linnaosavalitsuse juhtkonna koosolekut.
11.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe jubib linnamajanduse osakonna koosolekut.
11.30 abilinnapea Vadim Belobrovtsev juhib Haridusameti ning Spordi- ja Noorsooameti ühendatud koosolekut linna spordirajatiste teemal.
11.30 abilinnapea Tõnis Mölder võtab osa Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti mittetulundustegevuse toetuse taotluste läbivaatamise komisjoni koosolekust
12.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli kohtub Pirita Vaba Aja Keskuse juhatajaga, et arutada EV100 tähistamist.
12.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib töönõupidamist Lasnamäe Saun juhatajaga
12.00–15.00 Mustamäe linnaosa vanema Lauri Laats kureerib Mustamäe linnaosa nimetamise 25. aastapäeva Tammsaare tee 135: välikohvik, kontsert, külalised jm.
12.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb Mustamäe linnaosavalitsuse 25. sünnipäeval
12.30 abilinnapea Vadim Belobrovtsev õnnitleb Mustamäe linnaosa nende 25. sünnipäeva puhul.
13.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson tutvub linnaosa heakorraga.
13.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe kohtumine Eesti pensionäride ühenduste liidu juhatuse esimehe Andres Ergmaga.
15.00–18.00 Kodanike vastuvõtt.
17.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb Tallinna Linnavolikogu keskkonnakomisjoni istungil
17.30 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb Pirita Tervisenädala sündmusel.

Teisipäev, 17. aprill
8.30
Kesklinna vanem Vladimir Svet osaleb Skoone bastioni arendamise work-shop’is. 
9.00 Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats osaleb Akadeemia tee 30A lahenduse arutamisel Tallinna Keskkonnaametis.
9.30 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb MTÜ Convictus ja Tervise Arengu Instituudi süstlakorje talgutel.
9.30 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva osaleb süstlakorjamisel
10.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev avab Kullo Lastegaleriis (Kuninga tn 6) Alusharidus 100 pühendatud Tallinna lasteaedade vanade asjade näituse „Tallinna lasteaed läbi aegade“. Osaleb Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson.
10.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet tervitab Laulukarusselli konkursil osalejaid.
10.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe avab Lepatriinu Lasteaias vanapaberipäeva.
10.00
abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb koostööteemalisel briifingul kaasamisnõuniku Kristjan Maasaluga
10.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli kohtub Maarjamaa Tervisekeskus OÜ esindajatega.
10.30
bilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Spordi- ja Noorsooameti esindajatega.
11.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb riigi keskkonnaametis nõupidamisel Nõmme-Mustamäe maastikukaitseala teemal.
11.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev külastab Tallinna Südalinna kooli.
11.30 abilinnapea Tõnis Mölder külastab Lasnamäe Linnaosa valitsuse sotsiaalosakonda
12.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet avab eakate filmiklubi.
12.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb kohtumisel president Arnold Rüütliga
13.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe avab rahvatantsurühma Kristiina 20. juubeli kontserdi (Endla 59).
13.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson õnnitleb linnaosa eakaid juubilare Haabersti Vaba Aja Keskuses.
13.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb eakate nõukogu arutelul.
14.00 abilinnapea Tõnis Mölder ja abilinnapea Vadim Belobrovtsev osalevad SA Tallinna Koolitervishoid nõukogu koosolekul.
14.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Nõmme linnaosa kevadpäevade korraldustoimkonna koosolekul.
14.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva tervitab Seenioride kooli osalejaid Lasnamäe Sotsiaalkeskuses
14.30 Mustamäe linnaosakogu haridus- ja kultuurikomisjoni koosolek Mustamäe Perekeskuses. 
15.00–18.00 MANKi Noorte Tugila osaleb messil „Suveks tööle“.
15.15 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikuga.
15.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib Kristiine linnaosa eluasemekomisjoni koosolekut.
16.00 Haabersti linnaosa arengu- ja planeerimiskomisjoni koosolek.
16.30 Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid võtab osa Kalamaja Põhikooli hoolekogu koosolekust.
17.00 Haabersti linnaosakogu koosolek, osaleb Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson.

Kolmapäev, 18. aprill
9.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb Tallinna Linnavalitsuse istungil.
10.00 linnavalitsuse istung
10.00
Kesklinna vanem Vladimir Svet osaleb linnavalitsuse istungil.
10.00 KINO 65+ Mustamäe Apollo, film „Seltsimees laps“. Tervitab Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats.
10.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva osaleb korralisel linnavalitsuse istungil
10.30 Mustamäe Linnaosa Valitsuse linnamajanduse peaspetsialist Urmas Kõpp osaleb Tallinna linnavalitsuse nõupidamisel, teemaks „Kodud tuleohutuks“.
10.30 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.
10.30 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb abilinnapea Vadim Belobrovtsevi juures nõupidamisel Nõmme gümnaasiumi spordihoone rajamise teemal.
11.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb Pirita Tervisenädala sündmusel.
11.15 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Lasnamäe linnaosa, Kesklinna linnaosa vanemate ja eelregistreeritud kodanikega.
12.00 linnavalitsuse istungi järgne pressikonverents Tallinna pressikeskuses (Estonia pst 9, IV korrus, SOLARIS).
12.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet juhib linnaosa valitsuse mõttetalguid.
12.30 Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid tervitab Salme kultuurikeskuses Põhja-Tallinna laste laulukonkurssi Siller osalejaid.
13.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Tallinna linna volikogu esimehe Mihhail Kõlvarti, haridusameti esindajate ja koolide direktoritega.
13.00 Pillimängufestival „Igal ühel oma pill“ Mustamäe Laste Loomingu Majas. 
13.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb avaandmete initsiatiivliikumise avakoosolekul
13.30 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva kohtub eelregistreeritud kodanikuga
14.00 Haabersti Sotsiaalkeskuse käsitööringide kevadnäituse avamine, osaleb Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson.
15.00 Haabersti laste- ja perede komisjoni istung.
17.30 Mustamäe korteriühistute ümarlaud, osalevad linnamajanduse osakonna peaspetsialistid Sirje Nõmmann ja Urmas Kõpp.
18.00 Männi pargis alustavad kepikõnnitreeningud.

Neljapäev, 19. aprill
9.00
Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid võtab osa nõupidamisest abilinnapea Eha Võrgu juures. Teemaks Kopli Noortemaja uus hoone.
9.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva ja linnaosa vanema asetäitja Manuela Pihlap meedianõupidamisel
10.00
abilinnapea Tõnis Mölder võtab osa Ida-Tallinna Keskhaigla nõukogu koosolekust
11.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva osaleb lastekaitse ümarlaual
12.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva tervitab Mahtra kooli õpilasi „Lõvi Leo“ peol
12.00 abilinnapea Tõnis Mölder võtab osa Invamessi avamisest
abilinnapea Vadim Belobrovtsev viibib lähetuses Tartus, kus kohtub Tartu abilinnapeadega.
13.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Vabaduse pargis lindude pesakastide paigaldamisel.
14.00 Haabersti koolinoorte jüriöö jooks ümber Õismäe tiigi (start ja finiš Haabersti liikluslinnakus). Osalejaid tervitab Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson.
14.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe autasustab jüriöö jooksu võitjaid Tallinna Lilleküla Gümnaasiumis.
15.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet juhib linnaosa ajalooliste rajatiste tähistamise komisjoni arutelu.
16.00 linnavolikogu istung
17.00
Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid tutvub remonditud ja sisustatud bändiruumiga Põhja-Tallinna Noortekeskuses.
17.30 Kesklinna vanem Vladimir Svet kohtub Luite asumi elanikega.
18.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet osaleb Kassisaba kevadpäeva korralduskoosolekul.

Reede, 20. aprill
9.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib linnaosavalitsuse juhtkonna eelarve nõupidamist.
9.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva kohtub eelregistreeritud kodanikuga
9.30 abilinnapea Vadim Belobrovtsev istutab Tallinna Loomaaias koos lastega Alusharidus 100 ürituse raames puid.
10.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb Maa päeva avamisel Tallinna Loomaaias 100 puu istutamisel
10.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli juhib Pirita saabuvate ürituste koosolekut.
11.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb biogaasi tankla avamisel
13.00
abilinnapea Vadim Belobrovtsev külastab Kalamaja Põhikooli.
13.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva õnnitleb juubilare Lindakivi Kultuurikeskuses
13.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis kohtub Telia Eesti AS-i esindajatega Nõmme linnaosa interneti püsiühenduse ja kaasajastamise projekti teemal.
14.00 abilinnapea Tõnis Mölder kohtub PERH-i esindajatega
15.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Sinilille Lasteaia 35. sünnipäeval.
15.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib meedianõupidamist
15.00 Haabersti linnaosa vanema asetäitja Oleg Siljanov õnnitleb Sinilille lasteaia personali lasteaia 35. juubeli puhul.
15.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe kohtub eelregistreeritud kodanikuga.
16.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet võtab osa nurgakivi asetamisest Ibis hotellile.
16.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Tallinna Toomkirikus heategevuskontserdil Tallinna Diakooniahaigla toetuseks.
17.45 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Aleksandr Baranovi nimelisel Poksi mälestusturniiri avamisel.
19.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev autasustab muusikaolümpiaadi võitjaid.
19.00 Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid tervitab tantsuansambli Lee kevadkontserdi "Kaks aeglast - neli kiiret" publikut Salme kultuurikeskuses.

Laupäev, 21. aprill
11.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis avab Nõmme kultuurikeskuses lauluvõistluse „Kevadekuulutaja“
18.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev külastab ansambli „Kabardinka“ kontserti.

Pühapäev, 22. aprill
16.00
Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid külastab eakate lauluklubi Salme Kultuurikeskuses.
22.45 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva osaleb Juriöö pargis toimuval üritusel