19.03.2018

Eelinfo 19. -25. märts

Esmaspäev, 19. märts
9.00 Nõmme linnaosa vanema Grete Šillise, nõunike ning osakondade ja allasutuste juhtide koosolek.

9.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet juhib linnaosa valitsuse juhtkonna nõupidamist.

9.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli juhib linnaosa juhtkonna koosolekut.

9.30 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli kohtub lastekaitse spetsialisti kandidaadiga.

9.30 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson juhib Haabersti linnaosa valitsuse osakonnajuhatajate ja allasutuste juhatajate töönõupidamist.

9.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib linnaosavalitsuse juhtkonna nõupidamist.

10.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb nädalaplaani arutelul.

10.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib linnaosa valitsuse osakonnajuhatajate ja allasutuste töönõupidamist.

10.00 Abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamisel Keskkonnaametiga.

10.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Haridusameti esindajatega.

10.00 Mustamäe linnaosa vanema Lauri Laatsi nõupidamine linnamajanduse osakonnaga, osalevad Elle Arusoo, Urmas Kõpp, Margarita Lykke.

10.00 Mustamäe linnaosa vanema asetäitja Inna Fjodorova juhatab nõupidamist linna suvepäevade korraldamise teemadel.

11.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Kultuuriameti esindajatega.

11.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson kohtub Haabersti linnaosakogu liikme Pille Lillega.

11.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe jubib linnamajanduse osakonna koosolekut.

11.00 Abilinnapea Eha Võrk juhatab nõupidamist Linnavaraametiga.

11.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib linnaosa valitsuse meedianõupidamist.

11.30 Abilinnapea Tõnis Mölder külastab MTÜ Puuetega Inimeste Koda.

11.45 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.

12.00 Abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamisel kaasamisnõunikuga

13.00 Mustamäe linnaosa valitsuses toimub parkimisrajatiste tasuta kasutusse andmise komisjoni koosolek, osalevad Urmas Kõpp, Sirje Nõmmann, Margarita Lykke, Annika Grauberg.

14.00 Linnavalitsuse kabinetinõupidamine.

15.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet osaleb Tallink Grupi haldushoonele nurgakivi asetamise tseremoonial.

15.00-18.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis võtab vastu kodanikke.

15.00–18.00 Mustamäe linnaosa valitsuses kodanike vastuvõtt.

15.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva kohtub eelregistreeritud kodanikuga

15.30 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb SA Tallinna Kultuurikatel nõukogu koosolekul.

17.30 Mustamäel Kultuuriköök82-s toidukoolitus „Tervislik toit lihtsalt ja odavalt“, osaleb tervisedendaja Riina Jõgi.

18.00 abilinnapea Tõnis Mölder osaleb nõupidamisel Tallinna haiglate juhtidega

 

Teisipäev, 20. märts
9.00 Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats juhatab linnaosa valitsuse juhtkonna nõupidamist.

9.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli kohtub AS TTP esindajaga.

9.30 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson kohtub Järveotsa tee 1a kinnistu omaniku esindajaga.

10.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Spordi- ja Noorsooameti esindajatega.

10:00 Abilinnapea Eha Võrk osaleb AS Tallinna Tööstusparkide nõukogu koosolekul.

10.30 Lasnamäe linnaosa vanema asetäitja Indrek Ahlberg osaleb võidupüha 2018 ettevalmistustoimkonna koosolekul

10.45 Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats esineb Mustamäe Gümnaasiumis, teemaks „Meie Mustamäe“.

11.00 Abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb kohtumisel gaasi ja biogaasi teemadel.

11.15 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Kultuuriameti ja Loomaaia esindajatega.

11.30 Abilinnapea Tõnis Mölder külastab Tallinna Lastekodu

12.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet tervitab eakate filmiklubi liikmeid.

12.00 Abilinnapea Eha Võrk osaleb elamumajanduskonverentsi ettevalmistaval koosolekul Linnavaraametiga.

13.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Mustamäe linnaosa valitsuses linnaosavanemate ümarlaual.

13.00 Mustamäe linnaosa valitsuses toimub linnaosavanemate ümarlaud.

13.30 Abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb kohtumisel Tallinna TV-s

14.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva osaleb nõupidamisel Tallinna Spordi- ja Noorsooameti juhataja asetäitjaga.

14.30-16.45  Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.

15.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva kohtub eelregistreeritud kodanikuga.

15.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib Kristiine linnaosa eluasemekomisjoni koosolekut.

15.30 Abilinnapea Tõnis Mölder külastab Tallinna Naiste Kriisikodu

15.45 Abilinnapea Eha Võrk osaleb Tallinna Ettevõtlusinkubaatorite nõukogu koosolekul.

16.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli kohtub kaasamisnõuniku Kristjan Maasaluga.

16.00 Mustamäe linnaosakogu koosolek, juhatab linnaosakogu esimees Maksim Volkov.

16.30 Abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb kohtumisel Tallinna linna noortevolikoguga.

17.00 Mustamäe linnaosakogu korteriühistute ja linnavara komisjoni koosolek, linnamajanduse osakonnast osaleb Sirje Nõmmann.

17.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli kohtub asumiseltside esindajatega.

17.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe osaleb Kristiine linnaosakogu istungil.

18.00 Mustamäel, Kultuuriköök82-s toimub kohtumisõhtu sarjast „Uskuda või mitte?“, külaline on kirjanik, filmirežissöör, ajakirjanik ja mälu-uurija Imbi Paju.

18.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Nõmme gümnaasiumi hoolekogu koosolekul.

18.00 Abilinnapea Züleyxa Izmailova annab Türi Kultuurikeskuses Türi vallale üle kevadpealinna tiitli.

18.15 võetakse kevad traditsiooniliselt pidulikult vastu Musumäel koorilaulu ja pillihelide saatel. Musumäel tervitavad kevadet linnapea Taavi Aas, Tallinna Tehnikaülikooli koorid, segakoor Noorus, Politsei-ja Piirivalveorkester ning Toivo ja Toomas Luhats karjasepasunatel. Kell 18.30 saadetakse koos ansambliga „Igihaljas Seitse“ ja Flameousi Tulegrupiga looja esimene kevadpäike.

 

Kolmapäev, 21. märts 
10.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb Tallinna visuaalse identiteedi nõupidamisel.

10.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet tervitab Unistuse lasteaias etlemiskonkursist osavõtjaid.

Kell 10.00 Mustamäe Apollo Kinos KINO 65+, film „Jää“.

10.00 linnavalitsuse istung

10.30 Linnaosavanemate koosolek linnavalitsuse istungisaalis. Juhatab  Toomas Sepp

12.00  Lasnamäe linnaosa vanema asetäitja Manuela Pihlap tervitab vene õppekeelega lasteaedade luulekonkursi „Eesti keele kaunis kõla“ osalejaid Lindakivi Kultuurikeskuses.

12.00 Linnavalitsuse istungi järgne pressikonverents Tallinna pressikeskuses (Estonia pst 9, IV korrus, SOLARIS).

12.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Kristiine linnaosa vanema Jaanus Riibega.

13.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev juhib Tallinnas 15.08 toimuva jalgpalli Euroopa Superkarika teemalist koosolekut.

13.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis avab Nõmme Maja aulas eakate tervisepäeva „Ennetus ja elu diabeediga“.

13.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli kohtub Pirita Vaba Aja Keskuse juhatajaga EV100 tähistamise raames.

13.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe õnnitleb eakaid märtsikuu juubilare ja sünnipäevalapsi Tallinna Õpetajate Majas.

13.00 Abilinnapea Tõnis Mölder osaleb Nõmme eakate tervisepäeval.

13.00 Abilinnapea Eha Võrk osaleb büroo nõupidamisel.

13.30 Abilinnapea Züleyxa Izmailova kohtub kodanikuga

14.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis kohtub Nõmme gümnaasiumi direktori Riho Uulmaga.

14.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva ja linnaosa vanema asetäitja Indrek Ahlberg osalevad sotsiaalhoolekande osakonna infotunnil (vene keeles), Punane tn 48a

14.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson kohtub Haabersti Mehed 65+ klubi liikmetega

15.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson kohtub sihtasutuse Eesti Vabaõhumuuseum juhatuse liikme Merike Langiga.

17.30 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb Pirita korteriühistute infopäeval.

18.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Keskerakonna Kristiine piirkonna aastakogul.

 

Neljapäev, 22. märts
8.30 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Glehni kuju juures Nõmme lipuväljakul Nõmme vapi ja lipu päeva puhul toimuval lipuheiskamisel.

9.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb kooli ja lasteaia eesti keele õpetajate koolituskonverentsil.

9:00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva kohtub eelregistreeritud kodanikuga

10.00 Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats osaleb koosolekul linnavalitsuses. Juhatab abilinnapea Eha Võrk.

10.00–12.00 Mustamäe Linnamajanduse osakonnas toimub kodanike vastuvõtt.

10.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe külastab Tallinna Kullerkupu Lasteaeda.

10.00 Abilinnapea Tõnis Mölder osaleb Ida-Tallinna Keskhaigla nõukogu koosolekul

10.00 Abilinnapea Eha Võrk osaleb Kaja kompleksi nõupidamisel Mustamäe linnaosa vanema Lauri Laatsi ja Linnavaraameti esindajatega.

10.30 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis kohtub Igor Pihelaga Nõmme Tervisemaja teemal.

11.00 Laulukaruselli Haabersti piirkonna eelvoor, osalejaid tervitab Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson.

11.30 Kesklinna vanem Vladimir Svet võtab osa Tallinna maratoni teemalisest nõupidamisest spordi- ja noorsooametis.

12.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamisel nõunikuga

14.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson võtab osa Tallinna Merepäevade teemalisest koosolekust.

14.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe avab eakate tantsuõhtu Tallinna Puuetega Inimeste Kojas (Endla 59). Esinevad Uno Kaupmees ja Rein Kaasik. Sissepääs tasuta.

14.00 abilinnapea Tõnis Mölder osaleb LIPO infopäeval

14.00 Lasnamäe linnaosa vanema asetäitja Indrek Ahlberg osaleb sotsiaalhoolekande osakonna infotunnis (eesti keeles), Punane tn 48a

16.00 Tallinna linnavolikogu koosolek

16.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb Pirita noorte nõukogu kohtumisel.

17.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson juhib rahvastikupoliitika teemalist vestlusringi Haabersti Sotsiaalkeskuses (Õismäe tee 24).

 

Reede, 23. märts
9.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva kohtub USA saatkonna nõunikuga Tallinnas Brian Timm-Brockiga

10.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli juhib Pirita saabuvate ürituste koosolekut.

10.00 Mustamäe linnaosa eluasemekomisjoni koosolek, osalevad vanema asetäitja Tarmo Richard Klamp, Helena Heinsoo, Annika Grauberg, Elle Arusoo, Maarika Lillemäe.

11.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib töönõupidamist Lasnamäe linnamajanduse osakonna juhatajaga.

12.00 Mustamäe linnaosa vanema Lauri Laatsi pidulik vastuvõtt Mustamäe märtsikuu eakatele juubilaridele Nõmme Kultuurikeskuses.

16.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Nõmme seltside ümarlaual.

Abilinnapea Züleyxa Izmailova on lähetuses Soomes

Abilinnapea Vadim Belobrovtsev viibib välislähetuses

Laupäev, 24. märts
9.30 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva osaleb TEDxLasnamäe konverentsil

Pühapäev, 25. märts

16:00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva õnnitleb Vene Haridus- ja Heategevusühingute Liidu liikmeid 45. sünnipäeva puhul