02.09.2019

Eelinfo 2. – 8. september 2019

Esmaspäev, 2. september

9.00 Mustamäe linnaosavalitsuse linnamajanduse osakonna töönõupidamine.

9.00–13.00 Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats osaleb linnaosa üldhariduskoolide avaaktustel.

9.00 – 12.30 Lasnamäe linnaosa vanem Andres Vään osaleb linnaosa koolides uue õppeaasta avaaktustel (Lasnamäe Gümnaasium, Tallinna Läänemere Gümnaasium, Tallinna Kuristiku Gümnaasium).

9.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib linnaosavalitsuse juhtkonna nõupidamist

10.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub haridusameti esindajatega.

10.00 Haabersti linnaosa vanem Andre Hanimägi osaleb esimeste klasside pidulikul aktusel Õismäe Gümnaasiumis.

10.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib linnaosavalitsuse meedia töönõupidamist.

11.00 Haabersti linnaosa vanem Andre Hanimägi osaleb esimeste klasside pidulikul aktusel Haabersti Vene Gümnaasiumis.

11.00 Abilinnapea Eha Võrk juhatab nõupidamist Linnavaraametiga.

11.00 Abilinnapea Betina Beškina juhib koosolekut Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti juhtkonnaga.

11.00-13.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev külastab Tallinna munitsipaalkoole uue õppeaasta puhul.

12.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet tervitab õppeaasta avaaktusel Kesklinna Vene Gümnaasiumi õpilasi.

12.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe osaleb Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi avaaktusel.

12.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Nõmme Gümnaasiumi 1. ja 12. klasside aktusel.

12.00 Haabersti linnaosa vanem Andre Hanimägi osaleb Õismäe Vene Lütseumi esimeste klasside pidulikul aktusel Vene Kultuurikeskuses.

12.00 Põhja-Tallinna linnaosa vanem Peeter Järvelaid võtab osa Ehte gümnaasiumi 1. ja 12. klasside avaaktustest.

13.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis avab Nõmme Gümnaasiumi hoovis Lennart Merile pühendatud pingi.

13.00 Lasnamäe linnaosa vanem Andres Vään ning tema asetäitjad Indrek Ahlberg ja Manuela Pihlap osalevad töönõupidamisel Swedbank Lasnamäe Centrum’i kontori esindajatega

13.30 Põhja-Tallinna linnaosa vanem Peeter Järvelaid juhatab linnaosavalitsuse juhtkonna koosolekut.

14.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev ja.Kesklinna vanem Vladimir Svet avavad aabitsapeo Vabaduse väljakul.

14.30 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis tutvub mittetulundustegevuse toetuse taotlustega.

15.00 Lasnamäe linnaosa vanem Andres Vään kohtub eelregistreeritud kodanikuga.

15.00 Põhja-Tallinna vanem Peeter Järvelaid avab Kotzebue väljakul pop-up fotonäituse. 

15.00–17.30 Mustamäe linnaosa valitsuses kodanike vastuvõtt.

15.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis kohtub Nõmme Kabeklubi juhi Heinar Jahuga.

 

Teisipäev, 3. september

9.00 Lasnamäe linnaosa vanem Andres Vään juhib linnaosavalitsuse osakonnajuhatajate ja allasutuste töönõupidamist

9.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Ragnar Klavaniga.

10.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Spordi- ja Noorsooameti esindajatega.

10.00 Lasnamäe linnaosa vanem Andres Vään juhib töönõupidamist Lasnamäe ürituste teemal

10.00 Haabersti linnaosa vanem Andre Hanimägi juhib Haabersti linnaosa valitsuse osakonnajuhatajate ja allasutuste juhatajate töönõupidamist.

10.15 Kesklinna vanem Vladimir Svet juhib nõupidamist jäätmeveo teemal

11.15 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.

12.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub kultuuriameti esindajatega.

12.00 Abilinnapea Eha Võrk osaleb Suurtüki tn 12 visiooni nõupidamisel abilinnapea Andrei Novikovi ja Põhja-Tallinna linnaosa vanema Peeter Järvelaidiga.

12.00  Kesklinna vanema Vladimir Svet peab nõu abilinnapea Eha Võrguga Suurtüki 12 kinnistu arendamise teemadel.

13.00 Abilinnapea Eha Võrk osaleb koos Põhja-Tallinna vanema Peeter Järvelaidiga ringsõidul Põhja-Tallinnas.

13.00 Haabersti linnaosa vanem Andre Hanimägi osaleb nõupidamisel transpordiametis.

14.00 Abilinnapea Betina Beškina kohtub SA Väärtustades Elu esindajatega

14.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet osaleb ER saates „Reporteritund“.

14.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Tallinna Muusikakeskkooli kinnistute arutelul.

15.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Haridustöötajate tunnustusüritusel.

15.00 Abilinnapea Betina Beškina külastab Toidupanka

15.00 Haabersti linnaosa vanem Andre Hanimägi kohtub Eesti Energia esindajatega.

16.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet juhib nõupidamist Aegna saare arendamise teemal.

18.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Kunstikooli õppeaasta avaaktusel.

 

 

Kolmapäev, 4. september
8.30 Abilinnapea Eha Võrk osaleb nõupidamisel Kultuuriameti juhataja Aini Härmi ja Linnaplaneerimisameti juhataja Ignar Fjukiga.

10.00 Linnavalitsuse istung

11.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet osaleb Aegnal linnalähedaste ökosaarte seminaril.

11.00 Abilinnapea Betina Beškina ja abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtuvad Lasterikaste perede liidu esindajatega

12.00 Linnavalitsuse istungi järgne pressikonverents Tallinna pressikeskuses (Estonia pst 9, IV korrus, SOLARIS).

13.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe osaleb linnaosa muusika ja liikumisõpetajate töönõupidamisel Kristiine Linnaosa Valitsuse II korruse saalis.

13.00 Haabersti linnaosa vanem Andre Hanimägi kohtub linnaosa elanikuga.

14.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb Nõmme tennisekeskuse lõplike pakkumiste hindamisel koosLinnavaraameti esindajatega.

14.30 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev külastab Mahtra Põhikooli.

16.30 abilinnapea Eha Võrk osaleb Stroomi rannahoone nõupidamisel linnapea Mihhail Kõlvartiga.

 

 

Neljapäev, 5. september

8.30 abilinnapea Eha Võrk osaleb nõupidamisel Lasnamäe linnaosa vanema Andres Väänaga.

10.00–12.00 Mustamäe linnaosa valitsuse linnamajanduse osakonnas on kodanike vastuvõtt.

10.00 Lasnamäe linnaosa vanem Andres Vään külastab Ülemiste ärilinnakut.

11.30 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub abilinnapea Eha Võrguga haridusobjektide küsimustes.

12.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis juhib linnaosa valitsuse osakonnajuhatajate töönõupidamist.

12.30 abilinnapea Eha Võrk osaleb hoonestusõiguste nõupidamisel Linnavaraameti esindajatega.

13.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet osaleb Reidi tee ehitusnõupidamisel.

13.00 Haabersti linnaosa vanem Andre Hanimägi osaleb koos keskkonna- ja kommunaalameti esindajatega ringsõidul Haaberstis

13.00 Põhja-Tallinna linnaosa vanem Peeter Järvelaid tervitab kepikōnni  välitreeningutel osalejaid Stroomi rannapargis.

13.15 abilinnapea Eha Võrk osaleb nõupidamisel Linnavaraameti esindajatega.

13.30 Lasnamäe linnaosa vanem Andres Vään kohtub eelregistreeritud kodanikuga.

15.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Tallinna linnavolikogu Keskerakonna fraktsiooni koosolekul.

16.00 Linnavolikogu istung.

17.30 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Nurme 40 majas Nõmme Huvikooli avatud uste päeval.

 

 

Reede, 6. september

9.00 Linnapea, abilinnapeade ja linnaosavanemate nõupidamine.

14.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Tallinna Maratoni pressikonverentsil.

 

Laupäev, 7. august

10.00 Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats osaleb Mustamäe turu sügislaadal.

12.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis avab Nõmme jaamahoone varikatuse all „Tukkuva jaamaülema“ skulptuuri.

14.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Maardu sügislaada avamisel.

17.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Tallinna maratoni 10 km distantsil.

Kesklinna vanem Vladimir Svet osaleb Uue Maailma tänavafestivalil.

 

Pühapäev, 8. september

10.30 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Sõbra tänava laadal.

12.30 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev autasustab tallinlastest Tallinna maratoni võitjaid.

Kesklinna vanem Vladimir Svet osaleb Uue Maailma tänavafestivalil