23.04.2018

Eelinfo 23.-29. aprill 2018

Esmaspäev, 23. aprill
9.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli juhib linnaosa juhtkonna koosolekut.

9.00 Nõmme linnaosa valitsuse juhtkonna, nõunike ning osakondade ja allasutuste juhtide koosolek.

9.30 Haabersti linnaosa vanema asetäitja Oleg Siljanov juhib Haabersti Linnaosa Valitsuse osakonnajuhatajate ja allasutuste juhatajate töönõupidamist.

9.30 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb nõupidamisel linnaosa vanema asetäitjatega.

10.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet juhib linnaosa valitsuse töönõupidamist.

10.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Kultuurikatlas rahvusvahelisel konverentsil "Eesti Juudi kogukond 100".

10.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib linnaosa valitsuse osakonnajuhatajate ja allasutuste töönõupidamist.

10.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Haridusameti esindajatega.

11.00 Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid juhatab linnaosavalitsuse juhtkonna koosolekut.

11.00 abilinnapea Eha Võrk juhatab nõupidamist Linnavaametiga.

11.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Kultuuriameti esindajatega.

11.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib linnaosa valitsuse meedianõupidamist.

11.30 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib töönõupidamist Lasnamäe linnaosa valitsuse linnamajanduse osakonna juhatajaga

11.45 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Tallinna Kunstihoone juhiga.

14.00 Mustamäe linnaosa vanema asetäitja Inna Fjodorova juhatab nõupidamist, mille teemaks on linnavalitsuse suvepäevade korraldamine

14.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib nõupidamist linnaosa suvise haljastuse teemal.

14:00 Abilinnapea Eha Võrk osaleb linnavalitsuse kabinetinõupidamisel.

14.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe kohtub Kristiine Väärikate Meeste Klubi esindajatega. 

15.00–18.00 Mustamäe linnaosas kodanike vastuvõtt

15.30 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev külastab Mardi Lasteaeda.

16.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet võtab vastu kodanikke.

17.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb KE Kristiine juhtkonna koosolekul.

17.45 Kesklinna vanem Vladimir Svet kohtub Lastekodu 24 korteriühistuga.

18.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb Pirita Jüriöö jooksul.

18.00 Mustamäe linnaosas on Kultuuriköök82-s jüripäeva laulu-, tantsu- ja toiduõhtu.

19.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet esineb loenguga Hopneri maja lastevanemate koolis.

19.30 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva ja vanema asetäitja Manuela Pihlap osalevad Jüriöö ülestõusu astapäeva tähistamisel Jüriöö pargis

20.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev ja Kesklinna vanem Vladimir Svet osalevad Jüriöö ülestõusu 675.aastapäeva pidulikul tähistamisel.

Teisipäev, 24. aprill
8.30 Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats juhatab töönõupidamist uue kultuurikeskuse sisustamise teemadel.

10.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Spordi- ja Noorsooameti esindajatega.

10.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib töönõupidamist kultuurikeskuse Lindakivi juhatajaga

10.00 Abilinnapea Eha Võrk osaleb büroo nõupidamisel.

11.00 Abilinnapea Eha Võrk osaleb kohtumisel Eesti Arhitektide Liiduga.

11.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.

11.00 Abilinnapea Tõnis Mölder kohtub Eesti Arhitektide Liiduga.

11.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib töönõupidamist Lasnamäe spordikompleksi juhatajaga

11.00 Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats avab tervisetelgi Männi pargis

12.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet avab eakate filmiklubi.

13.00 abilinnapea Tõnis Mölder osaleb AS Hoolekandeteenused Kadaka tee 153 hoone nurgakivi panemisel

13.00 Abilinnapea Eha Võrk osaleb Kadaka tee 153A nurgakivi üritusel.

14.00 Abilinnapea Eha Võrk osaleb nõupidamisel õiguskantsleri büroo esindajatega.

15.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva osaleb eluaseme komisjoni istungil

16.00 Mustamäe linnaosakogu koosolekut juhatab linnaosakogu esimees Maksim Volkov.

18.00 Abilinnapea Eha Võrk osaleb Põhja-Tallinna korteriühistute ümarlaual.

18.00 Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid esineb Põhja-Tallinna korteriühistute ümarlaual (Niine, 2).

24. – 28. aprill. Abilinnapea Vadim Belobrovtsev viibib välislähetuses.

Kolmapäev,25.aprill
9.30 Lasnamäe linnaosa vanema asetäitja Manuela Pihlap osaleb lasteaedade teatevõistlusel Lasnamäe Spordihallis

10.00 Linnavalitsuse istung

10.00  KINO 65+ Mustamäe Apollo kinos, film „Treener“. Tervitab Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats. 

11.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe osaleb Ekskavaatori alajaama avamisel (Marja 6). 

11.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli kohtub Maardu linnavalitsusega.

12.00 Linnavalitsuse istungi järgne pressikonverents Tallinna pressikeskuses (Estonia pst 9, IV korrus, SOLARIS).

13.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe õnnitleb Kristiine eakaid juubilare Tallinna Õpetajate Majas. 

13.00 Abilinnapea Eha Võrk osaleb Linnade Liidus arutelul.

13.30 Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid tutvub Salme kultuurikeskuses tegutsevate loominguliste kollektiivide tegevustega.

14.30 Kesklinna vanem Vladimir Svet osaleb Eesti Islami Koguduse juubelikonverentsi avamisel Rahvusraamatukogus. 

15.00 Pirita linnaosa valitsuses toimub linnaosavanemate ümarlaud.

15.00 Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid võtab osa linnaosavanemate ümarlauast (Regati pst 1/3/5).

15:30 abilinnapea Eha Võrk kohtub kodanikuga.

17.00 Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid tervitab Põhja-Tallinna Noorte Ümarlaua poolt algatatud noortele suunatud koolituste sarja osalejaid Telliskivi loomelinnakus.

18.00 Mustamäe linnaosas, Männi pargis toimub kepikõnni treening..

18.00 Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats juhatab korteriühistute ümarlaua koosolekut endises 37. keskkoolis (Vilde 69), teemaks spordipargi rajamine Vilde teel 69. Osalevad ka Tallinna Spordi- ja Noorsooameti esindajad.

20.30 Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats juhatab Sõpruse puiesteele 234a ehitatava mänguväljaku projekti tutvustamise ümarlaua koosolekut korteriühistutele.

Abilinnapea Tõnis Mölder viibib lähetusel Viljandis

Neljapäev, 26. aprill
9.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis tutvub Raudalu asumiga.

9.00 Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid võtab osa nõupidamisest abilinnapea Eha Võrgu juures. Teemaks Kopli Noortemaja uus hoone.

9.00 Abilinnapea Eha Võrk osaleb hoonestusõiguse nõupidamisel Linnavaraameti esindajatega.

9.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli juhib Pirita saabuvate ürituste koosolekut.

10.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib töönõupidamist Lasnamäe linnaosa valitsuse linnamajanduse osakonna juhatajaga

10.00 Abilinnapea Eha Võrk osaleb eelarvestrateegia nõupidamisel Linnavaraameti esindajatega.

11.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis avab Nõmme Majas Tallinna alushariduse 100. aastapäevale pühendatud näituse „Minu hea lasteaed“.

11:30 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva tervitab kevadkontserdi kuulajaid Kultuurikeskuses Lindakivi

12.30 Abilinnapea Eha Võrk kohtub Tartu abilinnapea Monica Rannaga, kohtumisel arutatakse Tallinna elamumajandust.

13.00 Mustamäe linnaosa vanema Lauri Laatsi pidulik vastuvõtt Mustamäe tublidele majahoidjatele, „Tallinna lumemurdja 2018“ nominentidele.

13.30 Haabersti linnaosa vanema asetäitja Andres-Marius Rosenblatt õnnitleb Karikakra lasteaiaperet 40. juubeli puhul.

14.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet õnnitleb eakaid kesklinlasi.

14.15 Abilinnapea Tõnis Mölder osaleb Toidupanga pressikonverentsil.

15.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet osaleb hallatavate asutuste ametikohtade hindamisel.

15.00 Haabersti linnaosavanema asetäitja Oleg Siljanov kohtub Astangu 68 korteriühistu esimehe Jevgeni Kopniniga.

16.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli kohtub Supluse puiestee 7 korterühistuga.  

17.00 Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats juhib korteriühistute ümarlauda, teemaks Mustamäe tee 161–171 tee-ehitus ja parkimisküsimused.

17.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe osaleb Kristiine linnaosa lasteaedade tantsupäeval “VÕLUOJA“ Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5).

17.00 Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid tutvub remonditud ja sisustatud bändiruumiga Põhja-Tallinna Noortekeskuses.

17.30 Abilinnapea Eha Võrk osaleb Nõmmel korteriühistute ümarlaual.

Reede,27.aprill
8.30 Kesklinna vanem Vladimir Svet tutvub Järve terviserajaga. 

9.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva kohtub eelregistreeritud kodanikuga

9.30 Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats juhatab töönõupidamist, mille teemaks on Eesti taasiseseisvumispäeva tähistamine.

10.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli külastab Pirivisiooni lauluvõistlust.

10.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva kohtub eelregistreeritud kodanikuga

10.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib nõupidamist linnaosa kultuuriürituste teemal.

11.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva kohtub eelregistreeritud kodanikuga

11.00 Abilinnapea Tõnis Mölder külastab Lasnamäe Spordikeskust

12.00 Mustamäe linnaosa vanema Lauri Laatsi pidulik vastuvõtt linnaosa eakatele juubilaridele Nõmme Kultuurikeskuses.

12.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva kohtub eelregistreeritud kodanikuga.

13.00 Abilinnapea Tõnis Mölder osaleb Lääne-Tallinna Keskhaigla nõukogu koosolekul.

14.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe osaleb heakorratalgutel Tondimõisa pargis. 

Laupäev, 28. aprill
12.00 Haabersti linnaosa vanema asetäitja Oleg Siljanov osaleb Harku-Nõmme kergliiklustee Astangu lõigu koristustalgutel.

12.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Eesti Vabariik 100 tähistamiseks Hiiu 100 tamme pargis viimase, sajanda tamme istutamisel.

12.00  Kesklinna vanem Vladimir Svet osaleb välitreeningute sarja avaüritusel Järve terviserajal.

12.00 Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid tervitab vähekindlustatud perede tervisepäeva osalejaid.

13.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet ja Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats tervitavad loomaaia perepäeval osalejaid.