26.10.2020

Eelinfo 26. oktoober - 1. november 2020

Esmaspäev, 26. oktoober

9.00-12.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb üksi elavatele vanaduspensionäridele abipakkide jagamisel.

11.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Integratsiooni Sihtasutuse nõukogu koosolekul.

11.00 Lasnamäe linnaosa vanem Vladimir Svet tutvub biolagunevatest nõudest valmistatud taimeväetisega

12.15 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib Charlottentali parki rulaväljaku rajamise teemalist nõupidamist.

15.00-17.00 Mustamäe Linnaosa Valitsuse välikontor Tammsaare Maxima juures, osaleb linnaosa vanem Lauri Laats.

16.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe õnnitleb Kristiine noortekeskust sünnipäeva puhul.  

Teisipäev, 27. oktoober

11.00 abilinnapead Eha Võrk ja Vadim Belobrovtsev ning Haabersti linnaosa vanem Andre Hanimägi osalevad Tallinna Mustjõe Gümnaasiumi nurgakivi üritusel (Paldiski mnt 83).

12.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe kohtub Lille asumiseltsi juhatuse liikmetega.

13.00 AS Ida-Tallinna Keskhaigla nõukogu koosolek, osaleb abilinnapea Betina Beškina.

14.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib linnaosa eluasemekomisjoni koosolekut.

15.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev tervitab raekojas rahvusvahelistel olümpiaadidel osalenud õpilasi ja nende juhendajaid.

15.00 Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats kohtub Taltech haldusdirektoriga linnaosa valitsuse ja Taltech koostöö teemal.

16.00 Lasnamäe linnaosa vanem Vladimir Svet arutab aktiivsete Lasnamäe elaniketega malelaudade paigaldamist linnaosa parkidesse.

17.30 Kesklinna vanem Monika Haukanõmm tutvustab linnaosakogule kaasava eelarve põhimõtteid.

17.30 Lasnamäe linnaosa vanem Vladimir Svet esineb turvalisuse teemalisel korteriühistute infopäeval (vene keeles).

18.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe osaleb korteriühistu Kuldnoka 7 koosolekul.

Kolmapäev, 28. oktoober

8.30 Kesklinna vanem Monika Haukanõmm osaleb talvise teehoolduse teemalisel nõupidamisel.

10.00 linnavalitsuse istung

12.00 linnavalitsuse istungi järgne pressikonverents Tallinna esitluskeskuses (Vabaduse väljak 7, esimene korrus).

13.00 linnavalitsuse istungi järgne pressikonverents (vene keeles).

13.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb „Tallinn – Euroopa muusikalinn“ teemalisel koosolekul.

13.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe külastab Tallinna Õpetajate Maja.

13.00 Kesklinna vanem Monika Haukanõmm avab omavalitsustöötajate koolituse uussisserändajate kaasamiseks.

14.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb korteriühistutele mõeldud veebiseminaril „30 minutit panga esindajaga korteriühistu laenutaotlemise teemal“ (Tallinna Linnavaraameti Facebooki lehel, eesti keeles).

14.00-16.00 Mustamäe Linnaosa Valitsuse välikontor Siili 8-10 hoovis, osaleb linnaosa vanem Lauri Laats.

15.00 Lasnamäe linnaosa vanem Vladimir Svet arutab sõiduteede talihooldust Tallinna Teede AS esindajatega.

15.30 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Nõmme linnaosa valitsuse sotsiaalhoolekande komisjoni töös.

15.30 Lasnamäe linnaosa vanem Vladimir Svet arutab kõnniteede talihooldust Krausberg OÜ esindajatega.

16.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Tallinna Linnateatri teemalisel koosolekul.

16.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis kohtub Nõmme linnaosakogu Keskfraktsiooni liikmetega. 

16.45 Haabersti linnaosa vanem Andre Hanimägi võtab osa Haabersti helkurikõnnist, kõndi alustatakse Nurmenuku keskuse juurest.

17.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Nõmme linnaosakogu koosolekul, ettekandmisele tuleb kaasav eelarve.

17.30 Lasnamäe linnaosa vanem Vladimir Svet esineb turvalisuse teemalisel korteriühistute infopäeval (eesti keeles).

18.00 Kesklinna vanem Monika Haukanõmm juhatab sisse Kesklinna lapsevanemate virtuaalkooli.

18.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe osaleb korteriühistu Kirsi 6/8 koosolekul.

Neljapäev, 29. oktoober

12.00 Põhja-Tallinna vanem Peeter Järvelaid osaleb hooaja viimasel kepikõnni treeningul Stroomi rannas.

13.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev juhatab The Tall Ships Race 2021 korraldustoimkonna koosolekut.

14.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.

15.00 Lasnamäe linnaosa vanem Vladimir Svet vastab elanike küsimustele telefoni teel.

16.00 Tallinna linnavolikogu istung

16.00 Kesklinna vanem Monika Haukanõmm kohtub Kadrioru seltsiga.

16.00 Lasnamäe linnaosa vanem Vladimir Svet arutab Tallinna Sadam OÜ esindajatega veoautode parkimise probleeme.

17.30 abilinnapea Eha Võrk osaleb korteriühistu liikmetele mõeldud seminaril "Erinevate lubade taotlemine ja vajalikkus korteriühistu ehitustegevuse planeerimisel" Tallinna Kiirabi koolituskeskuses (Retke tee 1).

Reede, 30. oktoober

8.30 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis ja Tallinna Transpordiameti juhataja Andres Harjo tutvuvad Kivimäe tn ja Möldre tee liiklusolukorraga ning kaardistavad piirkonnas esile kerkinud probleeme liiklusohutuse tagamiseks.

9.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe kohtub Kristiine kaubanduskeskuse esindajatega.

10.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe kohtub Tondi ajalookeskuse juhatuse liikmetega.

12.00 AS Lääne-Tallinna Keskhaigla nõukogu koosolek, osaleb abilinnapea Betina Beškina.

13.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.

14.00–16.00 Mustamäe Linnaosa Valitsuse välikontor Sõpruse pst 227-235 sisehoovis, osaleb linnaosa vanem Lauri Laats.

14.00 Haabersti linnaosa vanem Andre Hanimägi tutvub ehitustöödega aadressil Õismäe tee 130.

Laupäev, 31. oktoober

13.30 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis avab Hiiu asumis nimelise mälestuspingi Arnold Seppole.